12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

NADUPANÁ PLAYSTATION HERNÍ ZÓNA BUDE!

02. 06. 2023

…a přichází další headliner do festivalové nabídky: PLAYSTATION!

God of War Ragnarök, The Last of Us Part I nebo Horizon Forbidden West… Co jméno, to tahák na samostatný gamingový festival, co říkáte? A vidíte, na Rock for People budete mít možnost vyzkoušet všechny herní blockbustery PlayStation na jednom místě.

A zdaleka nejde jen o ty jmenované! V hangáru PlayStation na konci runway, který nebude možné minout, můžete na PS5 konzolích vyzkoušet i další herní hity jako Astro‘s Playroom, SackBoy: A Big Adventure, Ratchet & Clank: Rift Apart, nebo Hogwarts Legacy.

Další dva herní tituly mají moc hezký přesah do Rock for People. V Gran Turismo 7 možná natrefíte na typ Toyoty, který jsme zařadili do auto-flotily převážející kapely a hosty. A samozřejmě nepostradatelná FIFA 23, na které můžete odehrát vlastní finále Ligy Mistrů! Tak schválně: bude v sobotu 10. června v publiku více fanoušků Interu nebo Man City? Jen předesíláme, že toto finále Ligy mistrů UEFA se nebude promítat v PlayStation Herní Zóně, ale na jiných místech festivalového areálu.

A co dalšího vás čeká v tomto vyšperkovaném a technologiemi nadupaném hangáru? Spousta známých tváří, bezchybný servis, stínek & stánek se zasvěcenými promotéry… Jednoduše vytuněný chill-outek se spoustou povyražení. Prostě servis, na který jsme od PlayStation všichni zvyklí a máme ho proto rádi!

PlayStation Herní Zóna je pro vás otevřena každý festivalový den od 9.00! Takže vzhůru do matchů po vydatné snídani v sousedním Klenot hangáru!