12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Praktické info

Netradiční možnosti bydlení na RfP

08. 04. 2016

Jako každý rok i letos posuneme kempování na RfP o krok dál. Směrem k většímu pohodlí a udržitelnosti. Vedle vám dobře známých forem kempů, máme také novinky. Třeba Chill Village s luxusními se stany pro až 5 osob, stany z kartonů a recyklovaných PETek v Tent Hotelu nebo Tent Inn se stany vybavenými karimatkami a dekami.

Aktuálně tedy můžete vybírat z následujících variant:

Camp na 3 dny (300 Kč + 50 Kč vratná záloha na odpadkový pytel. Cena je za jednu osobu). Standardní kempové řešení pro návštěvníky s vlastním stanem. Vybavení: Toalety Toi Toi, koryta s vodou, sprchy na žetony (á 10 Kč), non-stop recepce s prodejem občerstvení, místo k sezení.

NOVINKA
Tent Inn (1 495 Kč + 100 Kč záloha na odpadkový pytel. Cena je za 2 osoby). Další možnost, jak si ušetřit cestu s vlastním stanem, je využít ubytování hotelového typu. Bude pro vás připravený stan pro dva a 2x karimatka a 2x deka. Tent Inn bude umístěný před hlavním vstupem do Festivalparku, naproti 24 hodinové zóně. Je možné využít služeb non-stop recepce (prodej občerstvení, úschovna, ale i třeba buzení, abyste nezaspali svého oblíbeného interpreta). Ostatní služby Tent In jsou identické se standardním kempem.

Tent_Inn

Camp Plus na 3 dny (550 Kč + 50Kč vratná záloha na odpadkový pytel, cena za osobu) Luxusní řešení pro návštěvníky s vlastním stanem. Vybavení: toalety Toi Toi, keramické toalety, kabinkové sprchy na žetony (á 10 Kč), wi-fi připojení, non-stop recepce s prodejem občerstvení, energy pointy se zásuvkami, úschovna a bezpečnostní schránky (s elektrickou zásuvkou i bez), zastřešené sezení + relax zóna, bar, catering, přímý vstup do areálu. Kapacita 1 500 lidí.

RFP Tent hotel (2 100 Kč + 100 Kč záloha na odpadkový pytel. Cena je za 2 osoby)  Pokud sebou na festival nechcete tahat vlastní stan, zdržovat se rozbalováním a balením, můžete využít náš RFP Tent Hotel umístěný v rámci Camp Plus. Služby jsou identické s Campem Plus, avšak včetně již postaveného a vybaveného stanu, který obsahuje 2x spacák (z recyklovaných PETek s gramáží 400g) a 1x nafukovací dvoulůžko. Polštář v tomto případě přibalte sebou. NOVINKA: letos si můžete vybrat, zda přespíte ve známých zeleno-bílých stanech, vyrobených z recyklovaných PET lahví nebo raději vyzkoušíte novinku letošní festivalové kempové sezony a přespíte v jednorázovém kartonovém stanu, vyrobeném z recyklovaného papíru? Kartonový stan si můžete podle svojí fantazie vyzdobit a pokreslit. Ten nejhezčí stan odměníme třetí festivalový den dvěma vstupenkami na další ročník! Proto nezapomeňte přibalit sadu barevných fixů! Kartonový stan si můžete klidně odnést domů (pokud vymyslíte jak), jinak samozřejmě poputuje ke své další recyklaci. Zeleno-bílý stan s brandem RFP si jako návštěvník našeho hotelu můžete odkoupit, a to buď za 1000 Kč s veškerým vybavením (nafukovací dvoulůžko a dva spacáky) nebo samotný stan za 500 Kč. Kapacita kempu je 80 stanů pro dva, z toho 40 kartonových.

NOVINKA
Chill Village (7 300 Kč za stan pro až 5 osob) Útulný, prostorný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až pro 5 osob. Chill Village využívá služeb Plus Campu. Vybavení při obsazenosti 1-3 osoby: pro každého matrace, prostěradlo, polštář. Navíc LED osvětlení, stolek a sedací vaky. Pro 4-5 osob pro každého matrace, prostěradlo, polštář, LED osvětlení a stolek. POZOR toto hotelové řešení nezahrnuje přikrývku, proto nezapomeňte přibalit deku nebo spacák! Vratná záloha 50 Kč na odpadkový pytel na osobu se odbavuje na místě dle počtu osob.

tent_village_04

Park Camp / karavan kemp (2 300 Kč za parcelu 4x10m, zaparkování vozu a až 5 ubytovaných osob). Jedete jako partička autem, chcete bydlet spolu a hned vedle Vašeho auta? Stačí jedna Park Camp vstupenka a máte odbavené parkování a kempování pro až 5 osob. Nabízí stejné služby jako klasický kemp, navíc je zde možnost zakoupit si svoje vlastní napojení elektrické energie (220 V) nebo zarezervovat parcely vedle sebe. Kemp je sdílený s karavany. Je uzpůsoben tak, že případně můžete během festivalu autem vyjet a zase se vrátit zpět. Vratná záloha 50 Kč na odpadkový pytel se odbavuje na místě dle počtu osob. Kapacita je 100 parcel.

V případě jakýchkoli dotazů pište na [email protected].


Koupit vstupenky