12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

Vstupenky

Předprodej na RfP 2016 spuštěn

01. 12. 2015

Vítáme vás na zbrusu novém webu RfP! Je přehlednější, usnadňuje orientaci a snad potěší i vaše oko. A teď to nejdůležitější: od dnešního dne jsou v prodeji vstupenky na Rock for People 2016!!!

Že by tedy inspirace na vánoční dárky? Necháme na vás, zda lístky obdarujete sebe, kamarády, blízké či rodinu. Pro jistotu zopakujeme, že se sejdeme v Hradci Králové na obvyklém místě ve Festivalparku v tradičním termínu od 3. do 5. července 2016. A nyní ke vstupenkám.

V první vlně předprodeje totiž koupíte nejen klasické lístky na 3 dny, ale mnohem více. Do předprodeje putují už i kempy, stejně jako VIP vstupenky nebo parking. Novinkou jsou kombinované vstupenky zahrnující i kempy – klasický nebo komfortnější Camp Plus.

Navíc bychom již brzy měli vypustit první vlaštovky z line-upu. A bude to bomba! Výběr interpretů bude opřen o velké zahraniční kapely, ale nabídne i řadu žhavých objevů zabydlujících se na světové hudební scéně.

Na prvním místě zůstává samozřejmě muzika. Ale mnohem houževnatěji než v letech předchozích pracujeme na novém designu areálu, kde bude i více prostoru pro nehudební aktivity. V duchu hesla Jedno nás spojuje přivedeme do Hradce Králové mistry různých kreativních oborů a zážitkových konceptů. Ty obsáhnou třeba adrenalinové sporty, moderní technologie nebo gastronomii, stejně jako módu nebo street art.

Zůstaňte na příjmu, další novinky i kapely budou šmahem přibývat!


Koupit vstupenky