12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

Oficiální prohlášení RfP

12. 04. 2021

Milé fanynky, milí fanoušci Rock for People,

vzhledem k přetrvávající pandemii Covidu – 19 oznamujeme, že se vyprodaný ročník 2020/2021 v plánované podobě neuskuteční a přesouvá se na 16. – 18. června 2022. Zakoupené vstupenky nadále zůstávají v platnosti na příští rok, postupně budou také oznamováni znovupotvrzení interpreti.

Doufáme však, že se brzy potkáme. Jen co budou vyjasněny podmínky pořádání letních akcí, uspořádáme alternativního festival Rock for People na královéhradeckém letišti. Sledujte proto naše komunikační kanály!

„Nevzdáváme se a chystáme letos tak trochu jiný Rock for People, abychom fanouškům i sobě umožnili odreagování se od nelehkých časů. Hned jak bude jasné, za jakých podmínek lze akce pořádat, oznámíme detaily. Přípravám ročníku 2020-2021 dal celý tým mnoho energie v naději, že očkování vrátí svět do normálu, a v létě bude zase možné pořádat kulturní akce pro větší počet diváků. Bohužel vývoj epidemiologické situace nám již podruhé neumožňuje uspořádat náš klasický mezinárodní festival v plném rozsahu. Se všemi hlavními interprety z letošního ročníku jsme v kontaktu a řešíme jejich účast na rok 2022. “ Říká k plánům ředitel festivalu Michal Thomes.

Kromě toho pracujeme také na úpravách královéhradeckého Festivalparku, který jsme letos převzali do správy. Máte skvělý nápad na vylepšení areálu? Napište nám!

Ponechání si vstupenek jejich držiteli pomáhá kultuře přežít napříč jejími sektory, věrnost a pochopení projevila většina majitelů lístků na Rock for People 2020/2021, za což všem patří obrovský dík.

Zakoupené vícedenní a jednodenní vstupenky všech kategorií i ubytování v kempech zůstávají v platnosti na rok 2022. V případě závažné potřeby vrácení vstupenky se mohou držitelé obracet na pořadatele e-mailem na [email protected] do 30. července a jejich žádost bude individuálně posouzena.

Činnost Rock for People neustala ani v uplynulých dvanácti měsících. Proběhly klubové i open air koncerty, hudební konference Nouvelle Prague a festivaly Rock for People Home a Rock for People In the Game.

V případě dalších dotazů zamiřte, prosíme, do sekce často kladených otázek. Děkujeme!