12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

P.O.D., AVIANA a GIRLBAND! na Rock for People 2024

06. 06. 2024

Když jsme se dozvěděli, že Bad Omens ruší zbývající část turné, které zahrnovalo i show na Rock for People, upřímně nás to zasáhlo a moc mrzelo. Především kvůli vám, těm nejlepším hudebním fans, protože víme, jak moc máte Bad Omens rádi.
Je ale jasné, že zdraví je na prvním místě a Noahovo rozhodnutí jsme plně respektovali, přejeme mu včasné uzdravení a věříme, že vám Bad Omens opět brzo přivezeme. Ostatně už jsme si je spolu užili ve vyprodaném Lucerna Music Baru i vyprodaném Foru Karlín.

Dostalo nás to do nelehké situace, kdy jsme během cca dvou týdnů museli sehnat náhradu, abychom udrželi vaši důvěru a nezklamali vás. To je v ranku světových hvězd podobné velikosti opravdu velmi krátká doba a vyjednávání bylo těžké, ale máme nesmírnou radost, že se to podařilo. O to víc, že se legendární P.O.D. rozhodli dorazit na evropskou část turné kvůli nám o něco dříve. Začínat měli na festivalu Nova Rock, poté odehrát festivaly Summerside a Graspop Metal Meeting a na konci června odletět zpět do Ameriky. Podařilo se ale upravit logistické plány, a tak ještě před Nova Rockem přijedou na ROCK FOR PEOPLE 2024!

Vedle hvězdných P.O.D. oznamujeme ještě dva přírůstky do lineupu RfP 2024 – Aviana a Girlband!.
Bohužel musíme současně oznámit zrušení show kapely Ithaca ze zdravotních důvodů.