12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Poselství aktuálního loga RfP

29. 05. 2016

Už jsme měli v logu například panáčka s božím okem, protože Gott je jenom jeden. Sluncem, jelikož počasí je alfa a omega dobrého festivalu. Co ale znamenají letošní postavičky v našem logu? Stan, abyste měli kde načerpat energii. Kytara, tak tady snad netřeba cokoliv vysvětlovat. Rock for People! A příbor proto, že dobrého jídla není nikdy dost a při pořádné párty to platí dvojnásob. Tři pilíře, na kterých stojí Rock for People 2016!

Ubytování nejen ve stanu

Letos budete mít krom klasického kempu či kempu plus na výběr širší škálu ubytování včetně dobrodružného spaní v recyklovatelném kartonovém stanu nebo pohodlné Chill Village. Chceme, aby si náš fesťák užil každý. Ať už jsi ostřílený pankáč, který je zvyklý spát všude, ale vlastně spíš nespat vůbec. Nebo kravaťák, pro kterého je festival hlavně o poslechu kvalitní hudby a pak se rád uloží ke spánku do pohodlné postele. Tak co, už víš, kam letos složíš hlavu?

Hudba, to je oč tu běží

Tak tady není o čem. Jsme hudební festival a hudební dramaturgie je stavebním kamenem každého ročníku. Ne vždy se trefíme všem do noty, ale letos jsme se skutečně snažili vyjít vstříc vašim přáním a touhám. Na své si přijdou milovníci tvrdší hudby i mírněji založení indie people. Nouze nebude ani o partičky z českých luhů a hájů. Každý den bude z čeho vybírat! Navíc vám v průběhu roku vozíme i kapely na samostatné koncerty. Ve čtvrtek 2. června se třeba chystají zbourat Lucerna Music Bar Suicidal Tendecies.

Jídloooo

Točí se kolem něj životy nejednoho z nás. Foodblogerů přibývá jak hub po dešti a tatam jsou časy, kdy festivalová strava znamenala teplé pivo a studený párek. Pro letošní ročník jsme pro vás připravili skutečné gastronomické lahůdky. A abychom vás navnadili, uspořádali jsme jako první hudební festival v Čechách svůj vlastní food festival Street Food Rocks. Protože dobrého jídla a food festivalů není nikdy dost, co si budeme povídat. Tuhle vypečenou akci jste mohli navštívit už v sobotu v Brně. Další nálož vás pak čeká 4. června v Praze a generálkou před RfP bude Street Food Rocks v Hradci Králové 18. června. Tak s kým se potkáme u burgerů a kdo už koštoval v Brně?


Street Food Rocks