12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Přidáváme 4. patro na koncert Måneskin v O2 areně!

12. 10. 2022

Říkali jsme, že tohle bude velký. Plocha a první patro bez pár posledních vstupenek hlásí vyprodáno, otevíráme tedy čtvrté patro a v něm poslední vstupenky! O2 arenu už víc nenafoukneme, takže jestli u tohohle koncertu nechceš chybět a ještě se rozhoduješ – teď je nejvyšší čas. 

VSTUPENKY ZDE

POZOR NA PŘEKUPNÍKY A PODVODNÍKY – VYUŽÍVEJTE VŽDY JEN OFICIÁLNÍ PŘEDPRODEJ

Vždycky nás mrzí, když tohle musíme psát znovu, ale i tady se množí podvodníci a překupníci falešných nebo stornovaných lístků. Jako pořadatel s nimi bohužel nemáme šanci bojovat, podobně jako s podvodnými stránkami typu Viagogo, Onlineticketshop a podobnými. 

Proto vás prosíme a APELUJEME – nikdy nepořizujte vstupenky od třetích osob/stran, ale vždy jen v oficiálním předprodeji. A to nejen na koncert Måneskin, ale jakýkoli jiný, jakéhokoli pořadatele. Toto se bohužel netýká jenom nás, ale kultury všeobecně a všech fanoušků hudby. Proto jsme v tomhle boji všichni společně. 

Pravidelně avizujeme prodej vstupenek a naplňující se kapacitu – ne kvůli tomu, abychom se plácali po ramenou, ale proto, abychom vás upozornili, že se vstupenky opravdu prodávají. A že když se vyprodají (nebo se např. vyprodá určitá kategorie) v oficiálním předprodeji, tak zkrátka už nejsou dostupné a je obrovský risk zkoušet je sehnat jinde. Bohužel nad sekundárním (nebo ještě dalším) prodejem nelze mít kontrolu, vstupenku není možné několikrát dohledat a nejsme bohužel schopni nijak garantovat, že vstupenka zakoupená mimo oficiální předprodej je pravá a zajistí vám vstup na koncert.

Prosíme, myslete na to a NIKDY nepořizujte od třetích osob/stran. Vždy vám na našich oficiálních kanálech sdílíme oficiální prodej, který je ověřený a ošetřený. Případně nám, prosím, kdykoli napište, když si nebudete jisti. Rádi vám odpovídáme, od toho tu pro vás jsme.

Chceme si společně s vámi všemi užívat hudbu a skvělý koncerty, proto prodej vstupenek avizujeme vždy několik měsíců dopředu. A i když vám někdo vstupenky nabízí o pár stovek Kč levněji, jejich pravost vám nikdy zaručit a dokázat nemůže.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na všechny z vás.