12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

PRVNÍ TÝDEN VÁNOČNÍ NADÍLKY OD ROCK FOR PEOPLE PŘINESL NAPŘÍKLAD IDLES, WOLF ALICE ČI YONAKU

08. 12. 2021

Je už tradicí, že každý rok rozdáváme v rámci adventního kalendáře svým fanouškům každý den dárek v podobě oznámení nové kapely. Letos se tak během prvního prosincového týdne rozrostl lineup Rock for People 2022 o zvučná jména jako jsou IDLES, o kterých se v současnosti mluví jako o jedné z nejnadějnějších kapel Spojeného království, emo power-popové Hot Milk, americké hardcore velikány Being as an Ocean, nebo na festivalu už téměř domácí československé klubové hvězdy John Wolfhooker. Dále přibyly alternative-rockové kapely Wolf Alice a YONAKA, londýnské taneční duo Everyone You Know a dřívější zástupce tvrdších žánrů, nyní indie melodičtí Hundredth.

Co skrývá další okénko kalendáře se dozvíte vždy o půlnoci tady na našem webu. Každé odpoledne najdete na sociálních sítích Rock for People (Facebook, Instagram, Twitter) hravou nápovědu k následujícímu oznámení.

Rock for People 2022 se uskuteční v termínu 15.-18. června 2022 v hradeckém Parku 360. Headlineři festivalu jsou již oznámení Green Day, Biffy Clyro, Royal Blood a Fall Out Boy. Kapacita festivalu je omezená, aktuálně hlásíme prodáno 85 % kapacity. Základní čtyřdenní vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut.net.