12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

Refundace 2020

22. 05. 2020

Vážení fanoušci, vážené fanynky,

jednání s agenty kapel probíhá pozitivně a věříme, že už brzy oznámíme nový termín spolu s prvními přesunutými jmény. Zároveň chystáme spustit předprodej vstupenek uvolněných z refundací.

Pokud jste se do této chvíle přihlásili k refundaci vstupného, budeme vás v následujících dnech kontaktovat mailem o vypořádání. V následujících týdnech pak můžete očekávat vrácené peníze za vstupné. Chápeme, že pro mnoho z vás je tato situace nelehká, a proto se snažíme vyjít maximálně vstříc a vážíme si vaší trpělivosti a pochopení!

Každému, kdo od dnešního dne požádá o refundaci vstupného, bude dle nově platného zákona o zmírnění dopadu na oblast kulturních akcí vystaven poukaz, na který vrátíme peníze z nákupu vstupenky. Tento poukaz budete moct uplatnit na kteroukoliv akci Rock for People, Prague Summer Festival a další akce pořádané společností Ameba Production spol. s.r.o., které proběhnou do 31. října 2021. Poukaz se dá použít opakovaně až do vyčerpání hodnoty. Pro vystavení poukazu využijte tento formulář bit.ly/Voucher_form. V případě závažných důvodů k refundaci nás prosím kontaktujte na e-mail [email protected], kde se celou situací budeme zabývat individuálně.

Brzy také spustíme Bazar vstupenek, kde budete moci svou vstupenku rovnou prodat, či si vstupenky na vyprodaný festival pořídit.

Děkujeme všem za podporu, které si ohromně vážíme.