12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

RFP 2022 BUDE CASHLESS!

06. 06. 2022

Rock for People 2022 bude kompletně #CASHLESS! Po loňské zkušenosti a ověření systému na cashless opět spolupracujeme s NFCtron. Celý proces dobíjení i vracení nevyužitých prostředků vám vysvětlíme a v případě jakýchkoli problémů tu my i tým NFCtron budeme pro vás a vaše dotazy. Z pohodlí domova si dobijete finance na svůj účet pomocí čísla vaší vstupenky a při příchodu na festival dostanete na ruku pásku s cashless čipem, který už bude nabitý financemi a připraven ke každé špatnosti!

Veškeré platby na festivalu budou cashless, včetně drobných (žetony na sprchy, úschovna, nabíjení telefonů apod.). Po každém zaplacení na vás prodejce otočí prodejní zařízení a ukáže vám tak zůstatek na vašem cashless náramku. Pokud plánujete využívat taxi službu pro dopravu do/z města, mějte u sebe připravenou i hotovost. Ta jinak na festivalu nebude vůbec potřeba.

INFO:
– peníze si nabijte předem úplně zdarma UŽ TEĎ, postup na odkazu níže – dobití online je zdarma a vyhnete se frontám!
– pokud budete dobíjet na místě, první dobití stojí 50 Kč, všechny další jsou poté zcela zdarma. Doporučujeme si tak dobít předem online z domova (online dobíjení bude spuštěno pouze do 15. 6., 8:00, poté již bude možné dobít pouze na místě!)
– vracení peněz proběhne do poslední koruny také zcela bezplatně na jakýkoli v Evropě vedený účet DO 14 DNÍ OD SKONČENÍ FESTIVALU podle postupu na odkazu: https://support.nfctron.com/cs/clanek/jak-si-vratit-zbyvajici-kredit

ODKAZ NA DOBÍJENÍ: https://bit.ly/RfP2022_cashless_DOBIJ

Vstupenky zakoupené v zahraničních sítích ADTicket, JoyStore, Festicket, Reservix, GoingApp bude možné dobít AŽ NA MÍSTĚ taktéž zdarma.

SUPPORT
V případě jakýchkoli komplikací při dobíjení je pro vás připraven support na e-mailu [email protected].