12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

RFP VSTUPENKY – NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

28. 04. 2022

1. PLATNOST VSTUPENEK
Všechny zakoupené vstupenky na ročníky RfP 2020, resp. 2021 zůstávají platné i na aktuální ročník Rock for People 2022 (vstupenky z GoOut, festicket, ADticket/Reservix, GoingApp/JoyStore). Celofestivalové vstupenky na přesouvané ročníky jsou platné na CELÝ čtyřdenní Rock for People 2022 a není potřeba je vyměňovat. Čtvrtý den je bonus za věrnost, děkujeme!

2. REFUNDACE
Refundovat vstupenky již bohužel není možné, tato možnost byla otevřena do 30. července 2021 v návaznosti na oznámení nového termínu pro rok 2022.

3. ZMĚNA JMÉNA
Změna jména na vstupence na jméno je možná za drobný admin. poplatek přímo u GoOut – [email protected].

4. DENNÍ VSTUPENKY
Všechny držitele jednodenních vstupenek z minulých ročníků kontaktuje přímo GoOut s finálním výběrem dne, kdy se Rock for People 2022 zúčastní. Denní vstupenky na přesunuté kapely (Skillet, Sum 41) je možné vyměnit na jiný den. S touto žádostí se, prosím, obraťte přímo na [email protected].

5. GLAMPING/UBYTOVÁNÍ
Glampingové možnosti ubytování jsou kompletně vyprodané, ve standardním campu je stále místo pro pohodlné kempování.

6. UPGRADE NA VIP
Pokud máte zájem o upgrade vaší festivalové vstupenky na VIP, je to samozřejmě možné. Upgrade s vámi provede přímo GoOut – [email protected].

7. UPGRADE UBYTOVÁNÍ
Pokud se vám podaří pořídit některou z možností glampingového ubytování a již máte vstupenku do standardního campu, samozřejmě předchozí ubytovací variantu refundujeme. Obraťte se, prosím, přímo na GoOut – [email protected].

ROCK FOR PEOPLE CONCERTS – Vstupenky z původních termínů zůstávají platné i na nové termíny všech koncertů a není potřeba je nijak vyměňovat. Na plánované koncerty již bohužel není možné refundovat zakoupené vstupenky. V případě zrušení koncertu samozřejmě vracíme vstupné v plné výši v místě vašeho nákupu.

Děkujeme a těšíme se na vás!