12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Rock for People 2023 bude opět #CASHLESS!

12. 05. 2023
Rock for People 2023 bude opět kompletně #CASHLESS! Po loňských zkušenostech a ověření systému na cashless opět spolupracujeme s NFCtron. Celý proces dobíjení i vracení nevyužitých prostředků vám vysvětlíme a v případě jakýchkoliv problémů tu my i tým NFCtron budeme pro vás a vaše dotazy. Z pohodlí domova si dobijete finance na svůj účet pomocí čísla vaší vstupenky a při příchodu na festival dostanete na ruku pásku s cashless čipem, který už bude dobitý financemi a připraven ke každé špatnosti!

Veškeré platby na festivalu budou cashless, včetně drobných (žetony na sprchy, úschovna, nabíjení telefonů apod.). Po každém zaplacení na vás prodejce otočí prodejní zařízení a ukáže vám přehled objednávky a zůstatek na vašem cashless náramku. Pokud plánujete využívat taxi službu pro dopravu do/z města, mějte u sebe připravenou i hotovost. Ta jinak na festivalu nebude vůbec potřeba.

INFO:

  • Peníze si dobijte předem úplně zdarma UŽ TEĎ, postup na odkazu níže – dobití online je zdarma a vyhnete se frontám!
  • V případě, že budete dobíjet až na místě, první dobití stojí 50 Kč, všechny další jsou poté zcela zdarma. Doporučujeme si tak dobít předem online z domova (online dobíjení bude spuštěno POUZE do 7. 6., 14:00, poté již bude možné dobít pouze na místě!)
  • Pokud vše neutratíte, o zbytek kreditu nepřijdete. O vrácení zůstatku si můžete bezplatně požádat až 14 dní (do 24. června 2023) po ukončení akce. Finance po potvrzení požadavku zpracováváme ihned, na účtu se vám zobrazí většinou do 3 pracovních dnů. https://support.nfctron.com/cs/clanek/jak-si-vratit-zbyvajici-kredit
  • Doporučujeme stažení mobilní aplikace NFCtron, díky které budete mít platby ještě více pod kontrolou. Je to i nejsnazší cesta pro vrácení nevypotřebovaných financí po akci. Aplikace je zdarma a není nutná žádná registrace: https://nfctron.page.link/app

ODKAZ NA DOBÍJENÍ: https://bit.ly/rfp2023_cashless 

SUPPORT:
V případě jakýchkoliv komplikací při dobíjení je pro vás připraven support na e-mailu: [email protected].