12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Rock for People zblízka očima České televize

14. 06. 2023

Letos měli možnost nahlédnout do dění festivalu i diváci u televizních obrazovek. Ta přinášela souhrn událostí z každého dne v hlavním vysílacím čase po Událostech v pořadu “Rock for People zblízka”. Pořadem provázela držitelka několika Českých lvů Tereza Ramba a po celé čtyři dny zachycovala všechny nezapomenutelné okamžiky.

Pořad „Rock for People zblízka“ přinesl třeba zákulisní pohledy do backstage Billy Tallent, nahlédl do kuchyní festivalových stánků a objevoval rozmanitost doprovodného programu. Nechyběly ale ani rozhovory s umělci, návštěvníky festivalu a dalšími zajímavými lidmi, kteří si festivalový svět náležitě užívali. Tereza Ramba se ponořila do prostředí a neúnavně pátrala po nejzajímavějších momentech festivalu, aby si i diváci u obrazovek mohli užít atmosféru všemi smysly tak, jako sama moderátorka a na 37 tisíc návštěvníků.

Každý festivalový den jsme vám zrekapitulovali nejen díky štábu generálního mediálního partnera České televize, ale i díky generálnímu partnerovi festivalu Komerční bance a Toyotě, která je naším partnerem čisté mobility. 

https://www.ceskatelevize.cz/porady/15775053676-rock-for-people-zblizka/