12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

RfP 2017

Španělsko i Německo. Gomad!&Monster a Kraftklub

06. 03. 2017

Přidáváme další dvě party do letošního line-upu. Tentokrát z evropských luhů a hájů. Německé Kraftklub a španělské Gomad!&Monster.

Kraftklub
Nedaleko hranic s Českem, v saském Chemnitz, vznikla v roce 2009 z jedné středoškolské kapely formace Kraftklub. Ta svojí dovednou kombinací indie-popu a rapu, nebo možná lépe řečeno typického německého sprachgesangu, polomluveného a polozpívaného projevu, odkazujícímu až k tradicím německého kabaretu, vytvořila fenomén, jaký nemá v Německu v posledních létech obdoby.

Gomad!&Monster
Tahle parta madridských producentů, DJů a muzikantů vtrhla na poněkud konformní španělskou elektronickou scénu v roce 2012 jako blesk z čistého nebe, nebo možná vzhledem k image kapely spíše z nějakého pořádně rozžhaveného pekla. Šok nevyvolal jen zjev hudebníků, kteří na pódiu ani před objektivy neodkládají horrorové masky, ale hlavně energie, která se během jejich setů valí na návštěvníky klubů a festivalů. Tím vším si posluchače lačné nových intenzivních vjemů zcela získaly a Gomad! & Monster se postupně stali jednou z nejvyhledávanějších španělských kapel.

https://www.youtube.com/watch?v=Vmk7IRmZw3k


Koupit vstupenky