12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Ubytování na RfP 2020

20. 01. 2020

Ať už máte stan malý, velký nebo třeba žádný, čtěte, jaké máte na RfP možnosti ubytování. Všechny níže popsané možnosti ubytování si můžete od 24.01. / 10:00 zakoupit od přímo tady na webu v sekci VSTUPENKY.

KEMPOVÁNÍ NA RFP

Camp na 3 dny (700 Kč + 50Kč vratná záloha na odpadkový pytel, cena za osobu) řešení pro návštěvníky s vlastním stanem. Vybavení: toalety Toi Toi, keramické toalety, velkokapacitní sprchy, kabinkové sprchy na žetony, non-stop recepce s prodejem občerstvení, energy pointy se zásuvkami, úschovna a bezpečnostní schránky (s elektrickou zásuvkou i bez), zastřešené sezení + relax zóna.

Speciální  druhy kempů (Park Camp, Chill Village, Tent Hotel, atd) budou v prodeji později. Pokud chcete mít jistotu, není problém koupit Camp, a pak to změnit.

Ve všech kempech bude probíhat pravidelný úklid a budou hlídané security.

V případě jakýchkoli dotazů pište na [email protected]

Často kladené dotazy:

Bude letos Camp+?
Nebude, reflektovali jsme vaše připomínky, camp bude jen jeden, zato se všemi výhodami bývalého Campu+, samozřejmostí je navýšená kapacita sprch, WC a další vylepšení. Snažíme se, abyste byli maximálně spokojeni.

Jaké jsou další možnosti ubytování?
Park Camp, Chill Village, Tent Hotel – prosíme o strpení, informace k těmto ubytovacím kapacitám vám poskytneme co nejdříve. Jsi nerozhodný? Kup si zatím Camp a později si můžeš vyměnit za jinou verzi. Jak na to, dáme vědět se spuštěním jejich předprodeje.

Vstup
Do areálu tě čeká z nejvzdálenějšího místa campu cca 500 metrů. Energie na tanec i přecházení mezi jednotlivými stagemi tak zbyde dost.

Parking
I ten brzy odtajníme, vše finišujeme, sledujeme vaše připomínky i návrhy a děkujeme vám za ně!