12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Rock for people presents

Vezeme vám Heymoonshaker!

28. 12. 2016

Vánoce už jsou za námi a všichni se chystáme na konec skvělého roku 2016 s vidinou toho, že 2017 bude ještě lepší. A než doladíme s managementy další velké kapely na RfP 2017, přivážíme vám jednu lahůdku. Mini turné kapely, jejíž koncert byl na letošním Rock for People označován za jeden z nejlepších. Vezeme vám Heymoonshaker!

Tahle svérázná dvojka  experimentující s blues, beatboxem, dubstepem a dalšími styly se představí ve čtvrtek 2. února v Brně na Flédě, o den později ve Zlíně v klubu Fénix a v neděli 5. února v pražském Lucerna Music Baru.

Britský tandem Andy BaLcon a Dave Crowe, který se skrývá za jménem Heymoonshaker, je svérázná a svébytná dvojice experimentující s blues, beatboxem, dub stepem a dalšími styly.  Duo  vzniklo při náhodném setkáním na Novém Zélandu. Nenahraditelná zkušenost buskingu po celém světě umocnila jejich vyjímečnou schopnost tvůrčí souhry. Zkušenosti nasbírané na ulicích od Londýna po Austrálii je přivedli až na festivalová a klubová pódia po celém světě. Zaznamenali také více než 16 milionů zhlédnutí jediného videa z jejich výtečného pouličního session.

Syrová bluesová kytara Andyho BaLcona a mistrný beatbox Davea Crowea podtržené neuvěřitelnou chemií mezi nimi dvěma na pódiu vytváří originální hudební směs. Mají za sebou EP Shakerism z roku 2013 a v roce 2015 vydali své debutové album.