12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

#YEDEMRFP

23. 05. 2024

Tohle bude (spolu)jízda! Letos povyšujeme hledání posádky na vyšší úroveň. Jsi řidič nebo řidička a potřebuješ zaplnit auto? Je tu aplikace Yedem! Hledáš auto, které tě odveze do Hradce Králové na nejlepší festival pod sluncem? Pomůže appka Yedem!

Připojte se k Yedem, oficiálnímu partnerovi Rock for People! Yedem je inovativní platforma pro sdílení jízd, která vám pomůže spojit se s ostatními fans festivalu napříč ČR. Díky apce snadno najdete spolucestující, rozdělíte si cestovní náklady a ještě přispějete k ochraně životního prostředí snížením emisí CO2. Triple win! Yedem je nejen o efektivitě, ale i o navazování nových přátelství a zážitcích na cestě. Přidejte se ke komunitě spolujezdců a spolujezdkyň, zaregistrujte se do Yedem a dejte své cestě na Rock for People nový rozměr!

Applikaci pohodlně stáhnete v App Store i na Google Play. Fungovat ale můžete i bez apky, a to přes webové rozhraní. #jeduRFP #YedemRFP

Návod na použití aplikace Yedem for dummies:

Tak na palubu! Jak začít používat aplikaci Yedem pro sdílení jízd hezky krok za krokem.

Krok 1: Registrace

Krok 2: Vytvoření jízdy

Krok 3: Přidání a vyhledání spolucestujících

Krok 4: Komunikace a potvrzení

Krok 5: Cestujte a užívejte si festival

Aplikace Yedem je dostupná v App Store i Google Play. Pro přístup k funkcím můžete používat webové rozhraní bez nutnosti stahování aplikace.

Jedná se o pilotní provoz aplikace. Případné připomínky a podněty týkající se vylepšení aplikace, aby bylo možné ji dále rozvíjet a zlepšovat posílejte na [email protected].
Pokud budete potřebovat poradit, neváhejte se ozvat na [email protected].