12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Poutníci, pozor! Ojedinělý zážitek vás čeká v sobotu 10. června na palubě expresu Broumovský poutník, který vás zavede do Broumova – finalisty soutěže o titul Evropské hlavní město kultury.

Vlak vyráží z Hradce Králové a nabízí půldenní program plný hudby, divadla, workshopů a mikromagie pro každého. Vlak je určen nejen návštěvníkům festivalu Rock for People, ale každému zvídavému cestovateli. Jízdenky za 100 Kč možno zakoupit na goout.net.

Odjezd z královéhradeckého hlavního nádraží v sobotu 10. června v 9:45!

Odjezd z Broumova je plánován ve 14:30, poutníci se vrátí do Hradce Králové v 16:15.

Pro návštěvníky festivalu bude připravena kyvadlová doprava z areálu Rock for People. Program na palubě, stejně jako v Broumově, zahrnuje různé kulturní aktivity a zábavu pro všechny věkové kategorie. 

Broumov se dostal do finále soutěže o titul Evropské hlavní město kultury 2028 a letos v červnu se rozhodne, zda získá tento prestižní titul. Poutnická cestovní kancelář ve spolupráci s Rock for People přichází s originálním způsobem, jak prozkoumat Broumov a zjistit více o jeho kulturních plánech. 

Broumovský poutník je společným projektem Broumova 2028, festivalu Rock for People, Královéhradeckého kraje a Královéhradecké krajské centrály cestovního ruchu. Počet míst je omezený, takže je nutné si včas zajistit jízdenku.