12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Divoká narozeninová oslava s Eskimo Callboy

16. 08. 2017

Po skvělé show na letošním festivalu Rock for People se na podzim vrátí do Prahy Eskimo Callboy, aby vystoupili v rámci oslav legendárního pražského klubu Roxy. Koncerty Eskimo Callboy jsou vyhlášeny neuvěřitelnou dávkou energie, trochou šílenství a živelnou atmosférou. Jedinečné kouzlo kapely odvázalo na Rock for People i ty, kteří je do té doby ještě neznali. V jednom momentě si připadáte jako na blyštivé diskotéce, abyste se vzápětí ocitli uprostřed zpoceného moshpitu a po pár momentech stojíte pro změnu u baru v klubu a dáváte si dalšího panáka.

Styl kapely se dvěma vokalisty v první linii je popisován jako metalcore řízlý post-hardcorem a eletronikou. Díky jejich kořenům v technu se objevuje také pojem electrocore. Boyband je známý tím, že si v textech neklade žádná velká omezení a tematicky se pohybuje zejména v trojúhelníku mejdan-chlast-sex. Sami svůj styl občas s nadhledem nazývají jako “porno metal”.

Eskimo Callboy vystoupí 22. října v rámci narozeninových oslav klubu Roxy ve spolupráci s organizátory Rock for People. Vstupenky na koncert Eskimo Callboy v cenách 430 Kč budou od 17. 8. 2017 v prodeji na GoOut.cz.