12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

První jména doprovodného programu: AZ kvíz, Terapie sdílením LIVE a Dekkadancers!

23. 01. 2023

Představujeme vám první jména doprovodného programu Rock for People 2023!

AZ-kvíz – na loňském ročníku jste z AZ kvízu živě udělali jeden z naprostých highlightů festivalu. Věděli jsme, že tohle prostě musí zažít všichni znovu. A proto s velkou radostí oznamujeme – AZ kvíz s legendárním Alešem Zbořilem bude na Rock for People 2023 hned ČTYŘIKRÁT – jednou každý festivalový den. Samozřejmě se budete moci zapojit a soutěžit – sledujte naše sítě pro všechny informace a open call.

Terapie sdílením LIVE – Ester Geislerová a Honza Vojtko dorazí na RfP 2023 se svým projektem Terapie sdílením LIVE, kde se s vámi podělí o nejrůznější zážitky- z oblasti vztahů, komunikace a terapeutovny.

DEKKADANCERS: MUŽ Z MALTY – Dekkadancers už mnohokrát dokázali, že jsou z toho nejlepšího, co se na aktuální české divadelní scéně vyskytuje. Na RfP 2023 je přivítáme s projektem MUŽ Z MALTY. Stand-up comedy říznutá tancem a kresbou aktů. Naučí puberťáky, jak rozjet kšeft kreslením aktů, a poradí ženám, jak zkrotit alfa samce. Muž z Malty je slovní hříčkou a místy i osobním příběhem Štěpána Pechara, který v představení nejen účinkuje, ale současně jej režíruje a vytváří pro něj osobitou choreografii, která dokresluje jednotlivé scény a skeče.

Samozřejmě na vás budou čekat v rámci doprovodného programu další desítky zahraničních i tuzemských vystoupení a projektů – UŽ BRZY!