8-11/6/23 Hradec Králové

RfP2017

Je libo adrenalin nebo třeba sport?!

28. 06. 2017

Všichni to známe. Jsme na festivalu, ale než začne hrát ten náš headliner, chceme se nějak zabavit. A nebo si třeba poslechnou hudbu tak trochu jinak. Není problém! RfP toho letos nabídne víc než dost!

Vše, co se točí kolem muziky, zjistíte v Nouvelle Prague Hangar. Čekají na vás workshopy či diskuse se zajímavými osobnostmi z hudební branže. Pokud si chcete sami zahrát na festivalu a nemáte zábrany, navštivte naší REC stage. Šlápnout do pedálu, vyrobit elektrický proud a podpořit tak kapelu, můžete na CYKLO stage. Originální spojení jukeboxu a živé kapely nabízí náš LIVE JUKEBOX. Vhodíte minci a necháte si zahrát živou kapelou.

Spoustu zábavy nabízí i zóny našich partnerů. V zóně Komerční banky si můžeš přát cokoli. Své festivalové přání umísti na wish wall. Součástí zóny je i dobíjení v mobilů. V T-mobile zóně se bude létat, soutěžit, mlsat, dobíjet a odpočívat. Kdo bude mít chuť na adrenalinový zážitek, může si užít let po síti z dobrodružné věže a podívat se na festival z ptačí perspektivy. Jeden z hangárů zabydlela televize Prima COOL. Pobaví vás „Cool“ filmy i Městečko South Park a v pozdějších hodinách můžete vydechnout u chillout DJ setů. SENCOR přiváží U-Rampu a můžete se těšit na skvělé exhibice. Ve volných chvílích si můžete U-Rampu sami vyzkoušet a to i na workshopech.

Už dohrála poslední kapela a ty pořád nemáš dost? Po headlinerech navštiv jednu z našich afterparty zón: Jack Daniel´s, Hanácká stage, Show time party, Urban Wave, Silent Disco. Po skončení healinerů pak od 01:00 do 02:00 můžeš zažít našláplou párty na runawayi.

Chcete být nad věcí a vidět festival z výšky. Pak neváhejte a nastupte do balónu před hlavní bránou Letenky k dostání na stánku Lítáme v tom s ESIF v areálu.


Koupit vstupenky