12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

RfP 2017

Šílenství na RfP! Máme Die Antwoord!

01. 03. 2017

Ani nevíte, jak dlouho se pokoušíme tuhle šílenou partu ulovit. A letos to konečně vyšlo! 4. července se tedy v Hradci Králové můžete těšit na jednu z nejšílenějších kapel současnosti – Die Antwoord!

Trio Die Antwoord vzešlo z předměstské čtvrti mimo hlavní kulturní centra Evropy a Ameriky a své kořeny  dokázalo  přetavit  v  mezinárodní  fenomén: ¥o-landi  Vi$$er,  poťouchlá  vyzývavá  barbína  s podivnými choutkami a nezaměnitelným hláskem, Ninja, pokérovaný rapper s vizáží týpka, který užzkusil v životě úplně všechno a jejich parťák GOD (dříve známý jako DJ Hi-Tek), schovaný u pultu za nijak sympatickou maskou.

Na  kontě  mají  celkem čtyři  studiová  alba  a  třináct  videí,  z  nichžkaždé  znamenalo  porušení  všech tabu, které obvykle před umělce staví prudérie, umělecké tradice a konvence. A také desítky miliónů zhlédnutí. Die Antwoord si svojí přímočarostí a ochotou mluvit otevřeně a bez skrupulí tam, kde se obvykle mlčí, získali milióny příznivců po celém světě.  Ke schopnosti provokovat a znepokojovat umí   přidat   humor,   k   hudební   údernosti   a   barevné   opulentnosti   také   obrovskou   energii   a profesionalitu.

Vzhledem  k  očekávanému  zájmu  jsme spustili  mimořádný  předprodej  limitované  edice 2000 ks jednodenních vstupenek na 4. července. Další edice jednodenních vstupenek na tento den není plánována. Vstupenky budou v prodeji v ceně 1250 Kč.

Tak si sbalte nějaký barvičky na obličej, bláznivé módní kreace a těšíme se v červenci na vaše šílenství! We Fink U Freaky!


Koupit vstupenky