8-11/6/23 Hradec Králové Park 360

CHCI HLASOVAT O POŘADÍ PÍSNÍ LIVE JUKEBOX SETU JOHN WOLFHOOKER

🖤 CHCI SI KOUPIT VIRTUÁLNÍ VSTUPNÉ A PŘISPĚT KAPELE 🖤

Koncert John Wolfhooker vám přináší YouTube Music!

Šest dní, šest měst, pět jedinečných koncertů a festival. To je Rock for People Home, unikátní projekt festivalu Rock for People a Mall.tv, který ve dnech 15. – 20. června rozehraje Českou republiku offline i online.

Koncertní série pokračuje 19. června koncertem Johna Wolfhookera v Měšťanském pivovaru v Kutné Hoře a to přímo v pojízdném live jukeboxu. Co je to ten Live Jukebox? Karavan se vzhledem jukeboxu z 50. let, ve kterém hraje kapela. Vy, fanoušci, si tak sami navolíte pořadí písniček, které muzikanti odehrají. Vychutnat si živák s kapacitou pro 300 návštěvníků dostane možnost každý díky livestreamu na Mall TV.

John Wolfhooker je čtyřčlenná rocková kapela známá především pro své odvážné překračování hranic hudebních žánrů, technických instrumentálních partů, přesto ale chytlavých refrénů a energických živých vystoupení. John Wolfhoooker získali na popularitě také díky talentovanému kytaristovi, Ronymu Janečkovi, který je odbornou hudební veřejností považován za jednoho z nejlepších evropských kytaristů své generace.

Formace čerpá z kapel The Beatles, Periphery, My Chemical Romance, Bring Me The Horizon či Billy Talent a jejich zvuk vychází převážně z těchto vlivů. Ve skladbách pak kombinují žánry jako post-hardcore, pop-punk, funk a často sahají až do progressive-metalu.

Prvních 100 kupujících získá díky YouTube Music vstupenku za pouhých 50 Kč!

Dalšími zastávkami RfP Home budou Praha, Plzeň, Pardubice a Ostrava, kde opět na nádvoří vybraných partnerských pivovarů loňského ročníku RfP zahrají v live jukeboxu Gaia Mesiah, Pokáč, Vypsaná Fixa a Kapitán Demo.

Finální zastávka turné Rock for People Home proběhne 20. června v samotném místě konání Rock for People, na letišti v Hradci Králové. V areálu uzpůsobeném pro 500 návštěvníků se na open-air scéně vytvořené z hangáru prostřídají všichni uvedení umělci v klasických festivalových setech. Čeká vás doprovodný program, pro držitele vstupenek bude připraveno místo pro stanování i parkování.

Milí návštěvníci koncertů Rock for People Home,
vzhledem k stále trvajícím protikoronavirovým opatřením i vzhledem k tomu, že chceme vás i nás chránit, jsme zavedli několik opatření. Prosíme přečtěte si je před tím, než na koncert vyrazíte. Zároveň přikládáme mapu areálu, abyste za naším Live Jukeboxem našli cestu a harmonogram akce:

Otevření areálu: 18:15
John Wolfhooker: 19:00
Crossroad Bros: 20:30
Konec akce: 21:45

Předem moc děkujeme a těšíme se na vás.
Váš Rock for People

ZÁKLADNÍ OPATŘENÍ:
1. Vstup a pohyb v prostorách Pivovaru doporučujeme s rouškou po celou dobu akce.
2. Při vstupu do Pivovaru projděte přes dezinfekční rohož a proveďte dezinfekci rukou.
3. Prosíme respektujte a dodržujte sociální odstup mezi osobami nejméně 2 metry, s výjimkou členů domácnosti nebo osob blízkých.
4. Dbejte zvýšené hygieny při návštěvě toalet, používejte dezinfekci a častěji si myjte si ruce.
5. Na místě je zajištěn dozor proškolené pořadatelské služby, prosíme respektujte jejich doporučení.
6. Šatna bude z bezpečnostních důvodů uzavřena.
7. V případě nedodržení či porušení pravidel vám může být zakázán vstup do prostor Pivovaru.
8. V případě nevolnosti či jiných zdravotních potížích se prosím obraťte na pořadatelskou službu, která bude po v průběhu akce v akreditačním stanu.

Vstupenky