15-18/6/22 Hradec Králové

Německá čtveřice nastavila nový standard modernímu rocku a metalu. Annisokay, tedy frontman Rudi Schwarzer, zpěvák a kytarista Christoph Wieczorek, basista Norbert Rose a bicí Nico Vaeen, si od roku 2007 vydobyli neochvějnou pozici na metalcoreové scéně. Základ tvoří rytmus rockové kytary, divoké skřeky i melodické vokály, během kterých vám naskočí husina. Annisokay procestovali svět, od Ruska, přes velkou Británii, Japonsko po USA.

A neobvyklý kapelní název? Ten má poměrně zajímavou historii. Když kluci debatovali o písni Michaela Jacksona Smooth Criminal, ve které je Annie přepadena v bytě, vyvstaly otázky. Je ta holka v pořádku, je okay? A jméno bylo na světě.

Annisokay nahráli pět studiových alb, všechna se výborně umístila v německé hitparádě Top 100. Aktuální Auroru představí také na Rock for People Hope, deska vyšla v lednu tohoto roku. Je se na co těšit. Jak píše časopis Fakker “Své si najdou milovníci breakdownů i dojemní snílci. Co z Annisokay ale dělá výjimečné ve světě přeplněném podobné muziky, je, byl a bude Chris Wieczorek. Jeho čistý vokál nemá obdoby a kapelu drží v černých číslech právě jeho projev a osobnost.”

Nutno dodat, že kapela si letos navíc zahostovala na singlu Within Temptation Shed My Skin, mrkněte na youtube!