18–20/6/2020 Hradec Králové
Základní vstupenky jsou již vyprodané. Děkujeme za Váš zájem. Několik málo vstupenek naleznete ještě u našeho partnera Google Pay.

Základní vstupenky

3 DNY

Na jméno vyprodáno

2490 Kč

VYPRODÁNO
Vstupenka je vázána na konkrétní jméno!

3 DNY

VYPRODÁNO

2590Kč

VYPRODÁNO

Čtvrtek 18.6.

THE 1975,
SKILLET,
CATFISH AND THE BOTTLEMEN

1690 Kč

(Limitovaná edice 1000 ks)

Pátek
19.6.

GREEN DAY,
WEEZER,
VYPRODÁNO

1890 Kč

VYPRODÁNO

SOBOTA
20.6.

FALL OUT BOY,
SUM 41,
BLACK VEIL BRIDES

1790 Kč

(Limitovaná edice 1000 ks)

3 dny VIP

5490 Kč

VIP bar, fast track, VIP parking, 24 hodinový přístup do areálu
VIP bar (zde můžete potkat kapely, pořadatele, partnery a lidi ze zázemí festivalu), fast track vstup do areálu, VIP parking, 24 hodinový přístup do areálu. Neobsahuje kemp.

Pouze kempy Rozbalit

Camp 3 Dny

(pronájem plochy ke stanování pro jednu osobu)

750 Kč

Cena zahrnuje vratnou zálohu 50 Kč na odpadkový pytel.
Pronájem plochy v Campu s vlastním stanem. Vybavení: toalety Toi Toi, keramické toalety, velkokapacitní sprchy, hlídané modernější hygienické zařízení za poplatek, non-stop recepce s prodejem občerstvení, energy pointy se zásuvkami, úschovna a bezpečnostní schránky (s elektrickou zásuvkou i bez), zastřešené sezení + relax zóna.

Chill Village

Vyprodáno

9 500 Kč

Útulný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až pro 5 osob.
Útulný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až 5 osob. Chill Village je umístěn ve speciální glamping sekci Campu s vlastním sociálním zázemím (návštěvník zároveň může využívat všech služeb klasického kempu). Vybavení při obsazenosti 1-3 osoby: pro každého matrace, prostěradlo, polštář. Navíc LED osvětlení, stolek a sedací vaky. Pro 4-5 osob pro každého matrace, prostěradlo, polštář, LED osvětlení a stolek. Nezahrnuje přikrývku. Vratná záloha 50 Kč na odpadkový pytel na osobu se odbavuje na místě dle počtu osob.

Táborový stan

Vyprodáno

3 600 Kč

Cena obsahuje vratnou kauci na odpadkový pytel 100 Kč.
Táborový stan pro dvě osoby je umístěn ve speciální glamping sekci v rámci Campu s vlastním sociálním zázemím (návštěvník zároveň může využívat všech služeb klasického kempu). Jedná se o klasický táborový stan s dřevěnou podsadou a dvěma matracemi. Polštář a vlastní spacák v tomto případě přibalte sebou.

RfP Tent hotel

Vyprodáno

3 000 Kč

Cena obsahuje vratnou kauci na odpadkový pytel 100 Kč.
RfP Tent hotel pro dvě osoby je umístěn v speciální glamping sekci Campu s vlastním sociálním zázemím (návštěvník zároveň může využívat všech služeb klasického kempu). Nemusíte si brát vlastní stan, ten už tu na vás bude čekat. Obsahuje 2x spacák (z recyklovaných PETek s gramáží 400g) a 1x nafukovací dvoulůžko. Polštář v tomto případě přibalte sebou.

Park / Caravan Camp

Vyprodáno

4 000 Kč

Parcelu o velikosti 4x10m pro parkování vašeho auta nebo karavanu.
Park Kemp využívá zázemí klasického kempu, ale navíc zde můžete parkovat své auto a budete mít k dispozici vlastní prostor o rozměrech 4x10 m. Maximální počet osob je stanoven na 5. Vratná kauce 50 Kč za pytel na odpadky se odbavuje až na místě dle počtu osob.

El. přípojka k Park Campu

1 500 Kč

Potřebujete vlastní napájecí kabel.
Elektrická přípojka pro váš karavan nebo jiné vozidlo v rámci Park Campu. Potřebujete vlastní napájecí kabel.

Speciální vstupné Rozbalit

3 dny – dítě (10 – 14 včetně)

1000 Kč

Děti od 10 do 14 let (včetně) a pouze v doprovodu osoby starší 18 let.
Děti do 10 let zdarma v doprovodu rodičů.
VYPRODÁNO
V případě nesplnění podmínky (doložení věku 10-14 let včetně) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě. Děti do 10 let zdarma v doprovodu rodičů.

3 dny – ZTP

940 Kč

Pouze pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P.
VYPRODÁNO
V případě nesplnění podmínky (předložení průkazu ZTP nebo ZTP/P) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

3 dny – doprovod ZTP/P

1030 Kč

Platí pouze pro doprovod držitele průkazu ZTP/P. VYPRODÁNO
V případě nesplnění podmínky (prokázání , že se jedná o doprovod držitele ZTP/P ) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

3 dny – senior (nad 60)

970 Kč

Pouze senioři nad 60 let. VYPRODÁNO
V případě nesplnění podmínky (věk nad 60 let v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

3 dny – junior (15 – 17 včetně)

1600 Kč

Pouze junioři 15-17 včetně. VYPRODÁNO
V případě nesplnění podmínky (15 - 17 let včetně) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

Nakupujte zde