13-14/8/21 Hradec Králové
Vaše vstupenky 2020/21 zůstávají v platnosti na Rock for People 2022, který proběhne ve dnech 16. - 18. 6. 2022. Případné dotazy a požadavky týkající se vstupenek pište na e-mail: [email protected] VSTUPENKY UVOLNĚNÉ Z REFUNDACÍ JSOU VYPRODÁNY. PRO NÁKUP VSTUPENEK VYUŽIJTE, PROSÍME, BAZAR.ROCKFORPEOPLE.CZ DĚKUJEME

Základní vstupenky

RFP HOPE – 2 DNY

1 490 Kč

Festivalové vstupné na 2 dny.
Podmínkou vstupu na festival je písemné potvrzení o splnění jedné z podmínek: a) negativní antigenní test ne starší 72 hod. nebo negativní PCR test ne starší 7 dní nebo b) 2 týdny od plné dávky očkování nebo c) do 180 dnů od prodělané nemoci.

RFP HOPE – 2 Days VIP

3 490 Kč

VIP bar, fast track, VIP parking, 24 hodinový přístup do areálu
VIP bar (zde můžete potkat kapely, pořadatele, partnery a lidi ze zázemí festivalu), fast track vstup do areálu, VIP parking, 24 hodinový přístup do areálu. Neobsahuje kemp.

Pouze kempy Rozbalit

Chill Village RfP Hope

5 000 Kč

Útulný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až pro 5 osob.
Útulný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až 5 osob. Vybavení při obsazenosti 1-3 osoby: pro každého matrace, prostěradlo, polštář. Navíc LED osvětlení, stolek a sedací vaky. Pro 4-5 osob pro každého matrace, prostěradlo, polštář, LED osvětlení a stolek. Nezahrnuje přikrývku. Vratná záloha 50 Kč na odpadkový pytel na osobu se odbavuje na místě dle počtu osob.

Park Camp RfP Hope

2 500 Kč

Parcelu o velikosti 4x10m pro parkování vašeho auta nebo karavanu.
Park Kemp využívá zázemí klasického kempu, ale navíc zde můžete parkovat své auto a budete mít k dispozici vlastní prostor o rozměrech 4x10 m. Maximální počet osob je stanoven na 5. Vratná kauce 50 Kč za pytel na odpadky se odbavuje až na místě dle počtu osob.

RfP Hope Camp

(pronájem plochy ke stanování pro jednu osobu)

350 Kč

Cena zahrnuje vratnou zálohu 50 Kč na odpadkový pytel.
Pronájem plochy v Campu s vlastním stanem. Vybavení: toalety Toi Toi, keramické toalety, sprchy, recepce, energy pointy se zásuvkami, úschovna a bezpečnostní schránky (s elektrickou zásuvkou i bez), zastřešené sezení + relax zóna.

El. Přípojka k Park Campu RfP Hope

500 Kč

Potřebujete vlastní napájecí kabel.
Elektrická přípojka pro váš karavan nebo jiné vozidlo v rámci Park Campu. Potřebujete vlastní napájecí kabel.

Parkování Rozbalit

Parking RfP Hope

350 Kč

Vstupné je možné zakoupit online a na terminálu parkoviště.

Nakupujte zde