8-11/6/23 Hradec Králové Park 360

Základní vstupenky

4 DNY

3 990 Kč

ČTVRTEK 8.6.

Slipknot
Architects
Simple Plan
I Prevail

2290 Kč

Limitovaná edice

PÁTEK 9.6.

Machine Gun Kelly
Billy Talent
Hollywood Undead

2290 Kč

Limitovaná edice

SOBOTA 10.6.

The 1975
Papa Roach
X Ambassadors
While She Sleeps

2 290 Kč

Limitovaná edice

Neděle 11.6.

Muse
Incubus
Nothing But Thieves

2290 Kč

Limitovaná edice

4 dny – junior (15 – 17 včetně) – VYPRODÁNO

VYPRODÁNO

2 490 Kč

VYPRODÁNO
V případě nesplnění podmínky (15 - 17 let včetně) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

4 dny VIP vyprodáno!

9 990 Kč

VYPRODÁNO
- Celofestivalová vstupenka
- Vstup do VIP zone: VIP zóna s tribunou (nejlepší výhled na hlavní stage), luxusní keramické WC, hostess servis - drobné občerstvení zdarma (kanapky, nealko, víno, pivo), bar s prémiovým alkoholem (není součástí konzumace zdarma)
- Vstup do Comfy+ zone: hangárový bar v zázemí festivalu, můžete zde potkat team RfP, české a občas i střední a menší zahraniční kapely, venkovní paletové posezení, keramické WC, každodenní afterparty do 03 - 04:00
- Fast track vstup do areálu
- 24hodinový přístup do areálu
- VIP parking
- Možnost nákupu VIP Glamp

4 dny Comfy+ VYPRODÁNO!

5 490 Kč

VYPRODÁNO
- Celofestivalová vstupenka
- Vstup do Comfy+ zóny: hangárový bar v zázemí festivalu, můžete zde potkat team RfP, české a občas i střední a menší zahraniční kapely, venkovní paletové posezení, keramické WC, každodenní afterparty do 03 - 04:00
- Fast track vstup do areálu
- 24hodinový přístup do areálu

Pouze kempy Rozbalit

Camp 4 Dny

(pronájem plochy ke stanování pro jednu osobu)

990 Kč

pronájem plochy ke stanování pro jednu osobu
Pronájem plochy v Campu s vlastním stanem. Vybavení: toalety, velkokapacitní sprchy, hlídané modernější hygienické zařízení za poplatek, recepce s prodejem občerstvení, energy pointy se zásuvkami, úschovna a bezpečnostní schránky (s elektrickou zásuvkou i bez), zastřešené sezení + relax zóna.

Chill Village

12 990 Kč

Útulný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až pro 5 osob.
Útulný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až 5 osob. Chill Village je umístěn ve speciální glamping sekci Campu s vlastním sociálním zázemím (návštěvník zároveň může využívat všech služeb klasického kempu). Vybavení při matrace, prostěradlo, polštář, LED osvětlení, stolek, vchodový kobereček, věšáček.
POZOR toto hotelové řešení nezahrnuje přikrývku, proto nezapomeňte přibalit deku nebo spacák!

El. přípojka k Park Campu

1 990 Kč

Potřebujete vlastní napájecí kabel.
Elektrická přípojka pro váš karavan nebo jiné vozidlo v rámci Park Campu. Potřebujete vlastní napájecí kabel.

Hotel **** – double room – VYPRODÁNO!

15 990 Kč

Pokoj pro 2 osoby se snídaní v čtyř hvězdičkovém hotelu v Hradci Králové

Teepee – VYPRODÁNO!

12 990 Kč

Útulný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až 5 osob.
Útulný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až 5 osob. Teepee je umístěno ve speciální glamping sekci Campu s vlastním sociálním zázemím (návštěvník zároveň může využívat všech služeb klasického kempu).
Vybavení: matrace, prostěradlo, LED osvětlení a stolek.

POZOR toto hotelové řešení nezahrnuje přikrývku a polštář!

Novatop stan s podsadou – VYPRODÁNO!

5 290 Kč

Táborový stan pro dvě osoby s dřevěnou podsadou.
Táborový stan pro dvě osoby je umístěn ve speciální glamping sekci v rámci Campu s vlastním sociálním zázemím (návštěvník zároveň může využívat všech služeb klasického kempu). Jedná se o klasický táborový stan s dřevěnou podsadou a dvěma matracemi. Polštář a vlastní spacák v tomto případě přibalte sebou.

RfP Tent Hotel – VYPRODÁNO!

4 990 Kč

Pokud sebou na festival nechcete tahat vlastní stan, zdržovat se rozbalováním a balením, můžete využít náš RFP Tent Hotel.
RfP Tent hotel pro dvě osoby je umístěn v speciální glamping sekci Campu s vlastním sociálním zázemím (návštěvník zároveň může využívat všech služeb klasického kempu). Stan obsahuje 2x spacák a 1x nafukovací dvoulůžko. Polštář v tomto případě přibalte sebou.

Park / Caravan Camp – VYPRODÁNO!

7 990 Kč

Parcelu o velikosti 4x10m pro parkování vašeho auta nebo karavanu.
Park Kemp využívá zázemí klasického kempu, ale navíc zde můžete parkovat své auto a budete mít k dispozici vlastní prostor o rozměrech 4x10 m. Maximální počet osob je stanoven na 5. Vratná kauce 50 Kč za pytel na odpadky se odbavuje až na místě dle počtu osob.

Camp u vody (Správčák) 4 Dny – VYPRODÁNO!

890 Kč

Rodinný festivalový kemp u vody (www.spravcak.cz). Kemp je umístěný mimo areál cca 15 minut chůze.
Rodinný festivalový kemp u vody Správčák, který je vhodný nejen pro příznivce klidné noci, ale i pro ranní osvěžení v písníku. V areálu kromě toalet a sprch najdete i vyžití, od nepřeberného množství vodních sportů až například po paintball. Nechybí ani plnohodnotná restaurace s širokou nabídkou teplých jídel.

VIP Glamp – Chill Village – VYPRODÁNO!

17 990 Kč

Pouze pro držitele VIP vstupenek. Co obsahuje najdete v popisu "i"
Útulný a luxusně vybavený stan s kapacitou až 4 osob. Chill Village je umístěn ve speciální glamping sekci VIP Glampu. Vybavení postel s matracemi, polštář, peřina, povlečení, chránič matrace, prostěradlo, věšák, hygienické potřeby (mýdlo, toaletní papír, tělové mléko), ručníky, kosmetické zrcadlo, noční stolky, odkládací stolek (paletový stolek), lampička, girlandové vnitřní osvětlení stanu, větrák v případě zimy přímotop, minilednička, umyvadlo, vědro na vodu, předložkové koberečky, venkovní stoleček + 2 židle (venkovní posezení), zavedená elektřina (kabel na zapojení lednice, větráku, girland a případně na dobití mobilu).

VIP GLAMP – Park / Caravan Camp – VYPRODÁNO!

14 990 Kč

Pouze pro držitele VIP/Comfy+ vstupenek. Co obsahuje najdete v popisu "i"
Parcela o velikosti 10x10m pro parkování vašeho auta nebo karavanu v speciální glamping sekci VIP Glampu. Pro 5 osob. K dispozici voda, elektřina, výlevka.

VIP Hotel **** – double room – VYPRODÁNO!

17 990 Kč

Pouze pro držitele VIP vstupenek. Pokoj pro 2 osoby se snídaní v čtyř hvězdičkovém hotelu v Hradci Králové + shuttle servis na hotel a zpět.

Glamp sud – VYPRODÁNO!

5000 Kč

Útulné spaní v sudu pro dvě osoby. K dispozici je úložný prostor, matrace, solární lampička a zámeček.

Parkování Rozbalit

Parking 4 DNY – VYPRODÁNO

850 Kč

Green parking 4 dny

parking mimo areál

590 Kč

Parking je od areálu vzdálený 3 km na trase kyvadlové dopravy na zastávce Akademika Bedrny.

Green parking čtvrtek

parking mimo areál

190 Kč

Parking je od areálu vzdálený 3 km na trase kyvadlové dopravy na zastávce Akademika Bedrny (Parkoviště je nutné opustit následující den do 10:00).

Green parking pátek

parking mimo areál

190 Kč

Parking je od areálu vzdálený 3 km na trase kyvadlové dopravy na zastávce Akademika Bedrny (Parkoviště je nutné opustit následující den do 10:00).

Green parking sobota

parking mimo areál

190 Kč

Parking je od areálu vzdálený 3 km na trase kyvadlové dopravy na zastávce Akademika Bedrny (Parkoviště je nutné opustit následující den do 10:00).

Green parking neděle

parking mimo areál

190 Kč

Parking je od areálu vzdálený 3 km na trase kyvadlové dopravy na zastávce Akademika Bedrny (Parkoviště je nutné opustit následující den do 10:00).

Parking Camp u vody (Správčák) 4 Dny – VYPRODÁNO!

590 Kč

Parking v areálu Kempu u vody (www.spravcak.cz). Parking je umístěný mimo areál cca 1,3 km v dochozí vzdálenosti.

Speciální vstupné Rozbalit

4 dny – děti (10 – 14 včetně)

1 990 Kč

V případě nesplnění podmínky (doložení věku 10-14 let včetně) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě. Děti do 10 let zdarma v doprovodu rodičů.

4 dny – ZTP

1 790 Kč

V případě nesplnění podmínky (předložení průkazu ZTP nebo ZTP/P) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

4 dny – doprovod ZTP/P

V prodeji od 14.11

1 790 Kč

V případě nesplnění podmínky (prokázání , že se jedná o doprovod držitele ZTP/P ) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

4 dny – senior (nad 60)

1 990 Kč

V případě nesplnění podmínky (věk nad 60 let v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

Nakupujte zde