12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360
  • možnost nákupu vstupenek na tři splátky bez navýšení - Twisto na Třetiny

  • Jediný bezpečný sekundární prodej - TicketSwap

  • Jednodenní vstupenky budou v prodeji později letos poté, co budou oznámené kapely rozdělené do dnů.

Základní vstupenky

4 DNY

3 590 Kč

2 990 Kč-na jméno (1000ks)
3 190 Kč-na jméno (3000ks)
3 390 Kč-(3000ks)
3 590 Kč-limited edition
3 790 Kč-next limited edition

4 dny VIP

13 990 Kč

- Celofestivalová vstupenka
- Vstup do VIP zone: VIP zóna s tribunou (nejlepší výhled na hlavní stage), luxusní keramické WC, hostess servis - drobné občerstvení zdarma (kanapky, nealko, víno, pivo), bar s prémiovým alkoholem (není součástí konzumace zdarma)
- Vstup do Comfy+ zone: hangárový bar v zázemí festivalu, můžete zde potkat team RfP, české a občas i střední a menší zahraniční kapely, venkovní paletové posezení, keramické WC, každodenní afterparty do 03 - 04:00
- Fast track vstup do areálu
- 24hodinový přístup do areálu
- VIP parking
- Možnost nákupu VIP Glamp

4 dny Comfy+

5 990 Kč

- Celofestivalová vstupenka
- Vstup do Comfy+ zóny: hangárový bar v zázemí festivalu, můžete zde potkat team RfP, české a občas i střední a menší zahraniční kapely, venkovní paletové posezení, keramické WC, každodenní afterparty do 03 - 04:00
- Fast track vstup do areálu
- 24hodinový přístup do areálu

4 dny – junior (15 – 17 včetně)

2 790 Kč

V případě nesplnění podmínky (15 - 17 let včetně) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

4 dny – ISIC Junior (15 – 17 let včetně)

2 490 Kč

Získej slevový kód od ISIC a zadej ho při nákupu vstupenky. Cena po zadání kódu je 2 490 Kč.

Pouze kempy Rozbalit

Camp 4 Dny

(pronájem plochy ke stanování pro jednu osobu)

990 Kč

pronájem plochy ke stanování pro jednu osobu
Pronájem plochy v Campu s vlastním stanem. Vybavení: toalety, velkokapacitní sprchy, hlídané modernější hygienické zařízení za poplatek, recepce s prodejem občerstvení, energy pointy se zásuvkami, úschovna a bezpečnostní schránky (s elektrickou zásuvkou i bez), zastřešené sezení + relax zóna.

Camp u vody (Správčák) 4 Dny

Pronájem plochy ke stanování pro jednu osobu

990 Kč

Rodinný festivalový kemp u vody (www.spravcak.cz). Kemp je umístěný mimo areál cca 25 minut chůze.
Rodinný festivalový kemp u vody Správčák, který je vhodný nejen pro příznivce klidné noci, ale i pro ranní osvěžení v písníku. V areálu kromě toalet a sprch najdete i vyžití, od nepřeberného množství vodních sportů až například po paintball. Nechybí ani plnohodnotná restaurace s širokou nabídkou teplých jídel.

RfP Tent Hotel

4 990 Kč

Pokud sebou na festival nechcete tahat vlastní stan, zdržovat se rozbalováním a balením, můžete využít náš RFP Tent Hotel.
RfP Tent hotel pro dvě osoby je umístěn v speciální glamping sekci Campu s vlastním sociálním zázemím (návštěvník zároveň může využívat všech služeb klasického kempu). Stan obsahuje 2x spacák a 1x nafukovací dvoulůžko. Polštář v tomto případě přibalte sebou.

Novatop stan s podsadou

5 290 Kč

Táborový stan pro dvě osoby s dřevěnou podsadou.
Táborový stan pro dvě osoby je umístěn ve speciální glamping sekci v rámci Campu s vlastním sociálním zázemím (návštěvník zároveň může využívat všech služeb klasického kempu). Jedná se o klasický táborový stan s dřevěnou podsadou a dvěma matracemi. Polštář a vlastní spacák v tomto případě přibalte sebou.

Chill Village

12 990 Kč

Útulný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až pro 5 osob.
Útulný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až 5 osob. Chill Village je umístěn ve speciální glamping sekci Campu s vlastním sociálním zázemím (návštěvník zároveň může využívat všech služeb klasického kempu). Vybavení matrace, prostěradlo, polštář, LED osvětlení, stolek, vchodový kobereček, věšáček.
POZOR toto hotelové řešení nezahrnuje přikrývku, proto nezapomeňte přibalit deku nebo spacák!

Teepee

12 990 Kč

Útulný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až 5 osob.
Útulný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až 5 osob. Teepee je umístěno ve speciální glamping sekci Campu s vlastním sociálním zázemím (návštěvník zároveň může využívat všech služeb klasického kempu).
Vybavení: matrace, prostěradlo, LED osvětlení a stolek.

POZOR toto hotelové řešení nezahrnuje přikrývku a polštář!

Park / Caravan Camp

7 990 Kč

Parcelu o velikosti 4x10m pro parkování vašeho auta nebo karavanu.
Park Camp využívá zázemí klasického kempu, ale navíc zde můžete parkovat své auto a budete mít k dispozici vlastní prostor o rozměrech 4x10 m. Maximální počet osob je stanoven na 5. Vratná kauce 50 Kč za pytel na odpadky se odbavuje až na místě dle počtu osob.

VIP Glamp – Chill Village

17 990 Kč

Pouze pro držitele VIP vstupenek. Co obsahuje najdete v popisu "i"
Útulný a luxusně vybavený stan s kapacitou až 4 osob. Chill Village je umístěn ve speciální glamping sekci VIP Glampu. Vybavení postel s matracemi, polštář, peřina, povlečení, chránič matrace, prostěradlo, věšák, hygienické potřeby (mýdlo, toaletní papír, tělové mléko), ručníky, kosmetické zrcadlo, noční stolky, odkládací stolek (paletový stolek), lampička, girlandové vnitřní osvětlení stanu, větrák v případě zimy přímotop, minilednička, umyvadlo, vědro na vodu, předložkové koberečky, venkovní stoleček + 2 židle (venkovní posezení), zavedená elektřina (kabel na zapojení lednice, větráku, girland a případně na dobití mobilu).

Hotel **** – double room

15 990 Kč

Pokoj pro 2 osoby se snídaní v čtyř hvězdičkovém hotelu v Hradci Králové

VIP Hotel **** – double room

17 990 Kč

Pouze pro držitele VIP vstupenek. Pokoj pro 2 osoby se snídaní v čtyř hvězdičkovém hotelu v Hradci Králové + shuttle servis na hotel a zpět.

VIP GLAMP – Park / Caravan Camp

14 990 Kč

Pouze pro držitele VIP/Comfy+ vstupenek. Co obsahuje najdete v popisu "i"
Parcela o velikosti 10x10m pro parkování vašeho auta nebo karavanu v speciální glamping sekci VIP Glampu. Pro 5 osob. K dispozici voda, elektřina, výlevka.

El. přípojka k Park Campu

1 990 Kč

Potřebujete vlastní napájecí kabel.
Elektrická přípojka pro váš karavan nebo jiné vozidlo v rámci Park Campu. Potřebujete vlastní napájecí kabel.

Parkování Rozbalit

Parking 4 DNY

850 Kč

Parking u vody (Správčák) – 4 dny

Bez možnosti spaní ve voze

690 Kč

Rodinný festivalový kemp u vody (www.spravcak.cz). Kemp je umístěný mimo areál cca 25 minut chůze.
Rodinný festivalový kemp u vody Správčák, který je vhodný nejen pro příznivce klidné noci, ale i pro ranní osvěžení v písníku. V areálu kromě toalet a sprch najdete i vyžití, od nepřeberného množství vodních sportů až například po paintball. Nechybí ani plnohodnotná restaurace s širokou nabídkou teplých jídel.

Speciální vstupné Rozbalit

4 dny – ZTP

1 790 Kč

V případě nesplnění podmínky (předložení průkazu ZTP nebo ZTP/P) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

4 dny – doprovod ZTP/P

1 790 Kč

V případě nesplnění podmínky (prokázání , že se jedná o doprovod držitele ZTP/P ) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

4 dny – senior (nad 60)

1 990 Kč

V případě nesplnění podmínky (věk nad 60 let v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

4 dny – děti (10 – 14 včetně)

1 990 Kč

V případě nesplnění podmínky (doložení věku 10-14 let včetně) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě. Děti do 10 let zdarma v doprovodu rodičů.

4 dny – děti (do 9 let včetně)

ZDARMA

V případě nesplnění podmínky (doložení věku do 9 let včetně) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

Nakupujte zde