15-18/6/22 Hradec Králové
Vaše vstupenky 2020/21 zůstávají v platnosti na Rock for People 2022, který proběhne ve dnech 15. - 18. 6. 2022. Případné dotazy a požadavky týkající se vstupenek pište na e-mail: [email protected]

Základní vstupenky

4 DNY

3 090 Kč

VYPRODÁNO

4 dny VIP

5 990 Kč

VYPRODÁNO
Celofestivalová VIP vstupenka obsahuje VIP bar, VIP tribunu, fast track vstup do areálu, 24 hodinový přístup do areálu, VIP parking. Neobsahuje kemp.

STŘEDA 15.6.

Biffy Clyro
Wolf Alice

1 790 Kč

Limitovaná edice

ČTVRTEK 16.6.

Royal Blood
Skillet

1 790 Kč

Limitovaná edice

PÁTEK
17.6.

Fall Out Boy
SUM 41

1 790 Kč

Limitovaná edice

SOBOTA 18.6.

Green day
Weezer

1 990 Kč

Limitovaná edice

Pouze kempy Rozbalit

Camp 4 Dny

(pronájem plochy ke stanování pro jednu osobu)

890 Kč

Pronájem plochy v Campu s vlastním stanem.
Pronájem plochy v Campu s vlastním stanem. Vybavení: toalety Toi Toi, keramické toalety, velkokapacitní sprchy, hlídané modernější hygienické zařízení za poplatek, recepce s prodejem občerstvení, energy pointy se zásuvkami, úschovna a bezpečnostní schránky (s elektrickou zásuvkou i bez), zastřešené sezení + relax zóna.

Hotel Černigov Double

7 920 Kč

Pokoj pro 2 osoby v tří hvězdičkovém hotelu Černigov Hradec Králové.
Pokoj pro 2 osoby v tří hvězdičkovém hotelu Černigov Hradec Králové.
Vybavení: SAT TV, Wi-Fi připojení zdarma, telefon s přímou provolbou, koupelna se sprchovým koutem, praní prádla (za poplatek).

Lokalita: hotel se nachází kousek od vlakového hlavního nádraží Hradec Králové.

Hotel Černigov Single

6 760 Kč

Pokoj pro 1 osobu v tří hvězdičkovém hotelu Černigov Hradec Králové.
Pokoj pro 1 osobu v tří hvězdičkovém hotelu Černigov Hradec Králové.
Vybavení: SAT TV, Wi-Fi připojení zdarma, telefon s přímou provolbou, koupelna se sprchovým koutem, praní prádla (za poplatek).

Lokalita: hotel se nachází kousek od vlakového hlavního nádraží Hradec Králové.

Chill Village

12 500 Kč

Útulný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až pro 5 osob.
Útulný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až 5 osob. Chill Village je umístěn ve speciální glamping sekci Campu s vlastním sociálním zázemím (návštěvník zároveň může využívat všech služeb klasického kempu).Vybavení při obsazenosti 1-3 osoby: pro každého matrace, prostěradlo, polštář. Navíc LED osvětlení, stolek a sedací vaky. Pro 4-5 osob pro každého matrace, prostěradlo, polštář, LED osvětlení a stolek.
POZOR toto hotelové řešení nezahrnuje přikrývku, proto nezapomeňte přibalit deku nebo spacák!

Teepee

12 000 Kč

Útulný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až 5 osob.
Útulný a nadstandardně vybavený stan s kapacitou až 5 osob. Teepee je umístěno ve speciální glamping sekci Campu s vlastním sociálním zázemím (návštěvník zároveň může využívat všech služeb klasického kempu).
Vybavení: matrace, prostěradlo, LED osvětlení a stolek.

POZOR toto hotelové řešení nezahrnuje přikrývku a polštář!

Táborový stan

5 200 Kč

Táborový stan pro dvě osoby s dřevěnou podsadou.
Táborový stan pro dvě osoby je umístěn ve speciální glamping sekci v rámci Campu s vlastním sociálním zázemím (návštěvník zároveň může využívat všech služeb klasického kempu). Jedná se o klasický táborový stan s dřevěnou podsadou a dvěma matracemi. Polštář a vlastní spacák v tomto případě přibalte sebou.

RfP Tent Hotel

4 000 Kč

Pokud sebou na festival nechcete tahat vlastní stan, zdržovat se rozbalováním a balením, můžete využít náš RFP Tent Hotel.
RfP Tent hotel pro dvě osoby je umístěn v speciální glamping sekci Campu s vlastním sociálním zázemím (návštěvník zároveň může využívat všech služeb klasického kempu). Stan obsahuje 2x spacák a 1x nafukovací dvoulůžko. Polštář v tomto případě přibalte sebou.

Park / Caravan Camp

Vyprodáno

Parcelu o velikosti 4x10m pro parkování vašeho auta nebo karavanu.
Park Kemp využívá zázemí klasického kempu, ale navíc zde můžete parkovat své auto a budete mít k dispozici vlastní prostor o rozměrech 4x10 m. Maximální počet osob je stanoven na 5. Vratná kauce 50 Kč za pytel na odpadky se odbavuje až na místě dle počtu osob.

VYPRODÁNO

El. přípojka k Park Campu

1 500 Kč

Potřebujete vlastní napájecí kabel.
Elektrická přípojka pro váš karavan nebo jiné vozidlo v rámci Park Campu. Potřebujete vlastní napájecí kabel.

Parkování Rozbalit

Parking 4 DNY

750 Kč

Zahájení předprodeje 17.01. v 10:00

Speciální vstupné Rozbalit

4 dny – junior (15 – 17 včetně)

1 800 Kč

VYPRODÁNO
V případě nesplnění podmínky (15 - 17 let včetně) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

4 dny – děti (10 – 14 včetně)

1 200 Kč

VYPRODÁNO
V případě nesplnění podmínky (doložení věku 10-14 let včetně) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě. Děti do 10 let zdarma v doprovodu rodičů.

4 dny – ZTP

1 140 Kč

VYPRODÁNO
V případě nesplnění podmínky (předložení průkazu ZTP nebo ZTP/P) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

4 dny – doprovod ZTP/P

1 230 Kč

VYPRODÁNO
V případě nesplnění podmínky (prokázání , že se jedná o doprovod držitele ZTP/P ) v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

4 dny – senior (nad 60)

1 170 Kč

VYPRODÁNO
V případě nesplnění podmínky (věk nad 60 let v den konání akce, budete muset doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny na místě.

Nakupujte zde