12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

Dlouhodobě zpřístupňujeme festival co nejširšímu spektru návštěvníků a návštěvnic. Díky tomu si hudební zážitky a festivalovou atmosféru můžeme dopřát všichni společně bez ohledu na věk, pohlaví, orientaci nebo hendikep.

I letos na Rock for People myslíme na bezbariérovost. Součástí areálu bude například relax zóna pro osoby s handicapem a jejich doprovod. Najdou zde zázemí pro odpočinek a osvěžení, prostor pro setkávání nebo dobití elektrického vozíku. Součástí této zóny budou bezbariérové toalety a sprchy na Euroklíč. Bezbariérová relax zóna bude s obsluhou a najdete ji vyznačenou ve festivalové mapě.

U dvou hlavních open-air pódií (KB stage a YTM stage) budou umístěné vyvýšené plošiny pro lepší výhled na stage. V areálu budou rozeseté uzamykatelné bezbariérové toalety na číselný kód. Jedna bude také součástí vyhrazeného kempu. Číselný kód vám sdělí buď v relaxstanu nebo na informacích.

Bezbariérové parkování je k dispozici – při příjezdu do areálu je třeba se řídit navigací.

V zóně neziskovek můžete podpořit činnost Hvězdného bazaru, tréninkového pracoviště pro vozíčkáře a charitativního second handu, který provozuje CZEPA (Česká asociace paraplegiků).

Bližší info pro držitele a držitelky ZTP a ZTP/P najdete tady.