12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Místo pouti do Santiaga de Compostela vás pěší cestou na Rock for People nejspíš nenadchneme. Ale hodně nás potěší, když při cestě na RfP využijete některý z čistších způsobů dopravy – hromadnou, sdílenou nebo nízkoemisní.

Dorazit můžete třeba na kole. Stojany máme a se stany se také tahat nemusíte. S partou můžete složit hlavu ve vybaveném RfP Tent Hotelu, v prostorném teepee, Chill Village jurtě nebo táborovém stanu s podsadou. Letos navíc opět vyráží z Prahy přes Kolín směr Hradec Králové legendární Cyklojízda. Přidejte se k cykloputování!

Nemáte vlastní kolo? Půjčte si nextbike! Cesty z centra Hradce Králové na festival i zpět budou díky partnerství se sdílenými koly nextbike úplně zdarma. Stačí si do mobilu stáhnout aplikaci a šlápnout do pedálů. Návod, jak si kolo půjčit, najdete tady. V roce 2023 bylo na nextbike kolech během festivalu najeto 8 806 km a ušetřeno 1 379 kg CO2 (při srovnání stejné trasy najeté autem)!

Přijet můžete hromadně vlakem nebo dálkovým autobusem. Jakmile se v Hradci Králové dostanete na hlavní vlakové nádraží nebo autobusový terminál, můžete pokračovat festivalovou kyvadlovou dopravou až do areálu. Ta je pro vás zcela zdarma!

Možná plánujete cestu autem. Zaplňte ho! Nabídněte svezení nebo doplňte posádku. Podělíte se o náklady na cestu, poznáte nové tváře, a ještě ulevíte planetě snížením emisí. My vám to letos usnadníme! Díky spolupráci se startupem Yedem se vám bude hledat lépe – stačí si stáhnout aplikaci Yedem (dostupná od 22. května) a spárovat se. Detaily a návod najdete tady.

Co děláme my: