12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Zóna Komerční banky KB FUTURE FEST 2030 zavede návštěvníky a návštěvnice Rock for People do budoucnosti – blízké, a přitom tak vzdálené od současnosti. Svým programem, designem nebo technologiemi ukáže možné podoby toho, jak se budeme žít, bydlet, studovat nebo užívat si volného času možná už za pár let.

Vše, co v této nepřehlédnutelné zóně uvidíte a zažijete, má jeden společný jmenovatel – udržitelnost a odpovědnost. Vůči životnímu prostředí i vůči sobě navzájem.

Zóna propojuje nadupaný živý program s řadou významných hostů a hostek s pohodovou relaxační zónou. Bezchybné jídlo, které bude možná brzy nedílnou součástí naší kuchyně, s neziskovými aktivitami. Uvidíte a budete si moci sami vyzkoušet (čisté a šetrné) technologie, eticky se nalíčit nebo nabít mobil ze sluneční energie. A k tomu si přečíst bestseller z druhé ruky.

FutureFest 2030 není žádná suchopárná expozice, ani si na vás netaháme triko. Za vším, co tvoří tuto zónu, jsou silné příběhy a vize. A jejich nositele a nositelky budete moci potkat buď v některém z pointů nebo na Solar či Conference stage. 

Celá zóna má 5 pilířů:

CELÝ PROGRAM KB FUTURE FEST 2030 ZÓNY BRZY ZVEŘEJNÍME!