12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Bilderbuch

16. 05. 2016

Sorry, this entry is only available in Czech.

Když před jedenácti lety na svých prvních vystoupeních přezpívávali pohádky z obrázkových knížek, těžko někdo tušil, že o pár let později budou vyprodávat sportovní haly, dobývat hitparády a přebírat hudební ceny. Teď se tenhle rakouský fenomén chystá 13. října dobýt i Prahu na samostatném koncertu v klubu Roxy.

Rakouská čtveřice Bilderbuch ovšem se svým chytlavým mixem indie rocku, popu, funky a hip hopu sklízí úspěchy na všech frontách. Tisk o nich mluví jako o nejvýraznější kapele v německy mluvících zemích.

Jejich hit Maschin z posledního alba Schick Schock z roku 2015 má na svém kontě více než 4 miliony zhlédnutí. A  samotná deska je platinová. U nás se s úspěchem představili již několikrát – v roce 2014 zaujali například na RfP a v loňském roce je návštěvníci Fingers Up označili za největší překvapení festivalu.

Protože první vlna vstupenek za 1300,- Kč zmizela opravdu rychle, rozhodli jsme se vám udělat radost a na koncertě ještě pár vstupenek za tuhle cenu pustit do prodeje. Pokud vstupenku na koncert nemáte, nezoufejte. Na pokladně si v den koncertu můžete rovnou zakoupit combo ticket Bilderbuch + Rock for People 2017 za 1600,- Kč. Tak příští čtvrtek v Roxy!


Koupit vstupenky