12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

RfP Presents

Billy Talent přijedou do Prahy na samostatný koncert!

05. 04. 2017

Sorry, this entry is only available in Czech.

Měli jsme je dvakrát na festivalu, měli jsme je na samostatném koncertě v Praze. A teď se se vší parádou opět vrací. Billy Talent vystoupí 3. srpna na hlavním dvoře pivovaru Staropramen na pražském Smíchově. Michal Thomes k tomu s úsměvem dodává: „Tihle kanadští chlapíci si našli k českým fanouškům velmi srdečný vztah, což platí i obráceně. A jak lépe takové přátelství oslavit, než uprostřed léta na nádvoří slavného pražského pivovaru?”

Koncert Billy Talent před čtyřmi lety na Rock for People patřil mezi naprostou špičku a podle mínění fanoušků i novinářů přehrála kapela s přehledem i leckteré headlinery. Kapela přijede do Prahy v rámci turné provázející jejich ceněné poslední album Afraid of Heights, které vyšlo v červenci loňského roku.

Navíc při koupi vstupenek na Rock for People dostanete slevu právě na pražský koncert Billy Talent! Pokud už vstupenku na festival máš a dal jsi souhlas se zasíláním mailu, pošleme ti slevový kód. Pokud vstupenku ještě nemáš, můžeš si koupit výhodný kombo ticket.

A nezapomeňte, na samostatný koncert přivážíme i do Prahy a Brna i hardrockové Seether!

 

 


Buy Tickets