12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

RfP 2017

Čím dobít energii aneb jídlo a pití

29. 06. 2017

Sorry, this entry is only available in Czech.

Hlad je převlečená žízeň a žízeň je veliká. Jídlo a pití prostě potřebujeme, abychom měli energii na pořádnou párty, kterou RfP letos bezesporu bude. Čeho se tedy budete moci napít a co k tomu zakousnout?

Staropramen opět nabídne bohatou nabídku ze svého portfolia. Těšit se můžete na tradiční Hospodu, kde si vychutnáte pivo ve skle. Pivní line-up zastupuje Staropramen Smíchov, Jedenáctka, Ležák, Granát, Nefiltrovaný, Černý a Nealko. Dále je v nabídce Corona, Stella Artois, Hoegaarden, Cool grep, Cool Lemon, Cool Grep nealko, Carling Apple.

I letos vám přinášíme festival ve festivalu určený hlavně pro vaše chuťové buňky Street Food Rocks. V areálu najdete bohatý výběr masové, vegetariánské i veganské kuchyně z nejrůznějších koutů světa. Pestrý přehled najdete tady na webu v sekci gastro.

Čerstvé a kvalitní potraviny můžete celý den zakoupit také v obchodě Enapo , která nabízí i další potřebné věci (od drogerie po náplasti). Nezapomínejte dodržovat pitný (nealkoholický) režim. Čistá voda je proto nejlepší. K dispozici je vám „Voda za hubičku“ 1,5l láhev za 25,-Kč v prodejně Enapo v 24h zóně.


Food and Drinks