12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

Je libo adrenalin nebo třeba sport?!

28. 06. 2017

Sorry, this entry is only available in Czech.

Všichni to známe. Jsme na festivalu, ale než začne hrát ten náš headliner, chceme se nějak zabavit. A nebo si třeba poslechnou hudbu tak trochu jinak. Není problém! RfP toho letos nabídne víc než dost!

Vše, co se točí kolem muziky, zjistíte v Nouvelle Prague Hangar. Čekají na vás workshopy či diskuse se zajímavými osobnostmi z hudební branže. Pokud si chcete sami zahrát na festivalu a nemáte zábrany, navštivte naší REC stage. Šlápnout do pedálu, vyrobit elektrický proud a podpořit tak kapelu, můžete na CYKLO stage. Originální spojení jukeboxu a živé kapely nabízí náš LIVE JUKEBOX. Vhodíte minci a necháte si zahrát živou kapelou.

Spoustu zábavy nabízí i zóny našich partnerů. V zóně Komerční banky si můžeš přát cokoli. Své festivalové přání umísti na wish wall. Součástí zóny je i dobíjení v mobilů. V T-mobile zóně se bude létat, soutěžit, mlsat, dobíjet a odpočívat. Kdo bude mít chuť na adrenalinový zážitek, může si užít let po síti z dobrodružné věže a podívat se na festival z ptačí perspektivy. Jeden z hangárů zabydlela televize Prima COOL. Pobaví vás „Cool“ filmy i Městečko South Park a v pozdějších hodinách můžete vydechnout u chillout DJ setů. SENCOR přiváží U-Rampu a můžete se těšit na skvělé exhibice. Ve volných chvílích si můžete U-Rampu sami vyzkoušet a to i na workshopech.

Už dohrála poslední kapela a ty pořád nemáš dost? Po headlinerech navštiv jednu z našich afterparty zón: Jack Daniel´s, Hanácká stage, Show time party, Urban Wave, Silent Disco. Po skončení healinerů pak od 01:00 do 02:00 můžeš zažít našláplou párty na runawayi.

Chcete být nad věcí a vidět festival z výšky. Pak neváhejte a nastupte do balónu před hlavní bránou Letenky k dostání na stánku Lítáme v tom s ESIF v areálu.


Koupit vstupenky