12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Jeď na RfP s celou třídou zadarmo!

09. 05. 2016

Sorry, this entry is only available in Czech.

Chodíš na základku nebo na střední a chtěl bys jet s celou třídou na ROCK FOR PEOPLE zadarmo? Pokud bude tobě a tvým spolužákům v době konání festivalu (3.-5.7.2016) mezi 15 a 17 lety, můžete v naší soutěži vyhrát až 30 vstupenek!

A jak vstupenky získat? Stačí si vybrat jednu písničku od některého z letošních účinkujících a natočit k ní nový originální videoklip, sekvenci nebo jen refrén, kde se ukážeš ty spolu se spolužáky.  Video, které natočíte, nám mužete posílat průběžně, nejpozději však do 10.6. do 17:00, na email upřesněný níže v pravidlech.

Nemusíte točit klip, divadelní interpretace, recitace a dalším nástrojům a pojetí se meze nekladou!

Soutěžní videoklipy poté umístíme na náš Youtube kanál, kde o vítězi rozhodne počet zhlédnutí.

Tak, co jdete do toho? Níže se dočtete podrobnější instrukce k soutěži!

PRAVIDLA SOUTĚŽE:

Soutěž je určena pro třídy žáků a studentů základních a středních škol z celé České republiky, kterým v době konání festivalu Rock for People (3.-5.7.2016) bude 15-17 let.

Předmětem soutěže je vytvoření nového videa, sekvence nebo jen refrénu k vybrané písni jednoho z letošních účinkujících, kde se se spolužáky objevíte. Přehled účinkujících najdete na https://www.rockforpeople.cz/lineup/.

S originální autorským spotem/videem se můžete do soutěže přihlásit nejpozději do pátku 10.6. do 17:00, a to na email [email protected]. Videa budou po schválení nezávadného a nevulgárního obsahu následně nahrávána na Youtube kanál festivalu, kde pro ně bude možné hlasovat formou likes. Video může být maximálně 5 minut dlouhé a jeho velikost nesmí přesáhnout 2 GBa je nutné ho nahrát na úschovnu.

Soutěž na YouTube končí v neděli 12.6. v 19 hodin.

Hlavní výhrou jsou juniorské volné vstupy na 3 dny festivalu pro celou třídu, maximálně však 30 lidí. Na výhru budou mít nárok pouze ti účastníci, kterým bude v době konání festivalu Rock for People (3.-5.7.2016) od 15 do 17 let. Na festivalu bude nutné se prokázat občanským průkazem pro potvrzení totožnosti a věku. V případě nesplnění podmínky (věk 15-17 let) v den konání akce, bude nutné doplatit na pokladně rozdíl do plné ceny lístku na místě.

Vyhrát mohou dvě videa:
1/ video s největším množstvím zhlédnutí na YouTube kanálu Rock for People
2/ video vybrané porotou složenou ze zástupců Rock for People

Vyhlášení vítězů proběhne v týdnu od 13.6.2016.

Přihlášení do soutěže probíhá zasláním emaily na adresu [email protected], které musí obsahovat následující:

Pořadatel si po ukončení soutěže vyhrazuje právo na použití videa pro další komunikační aktivity a šíření na svých kanálech (web, newsletter, Facebook atp.).

Výherci budou kontaktováni pořadatelem soutěže v týdnu od 13.6.2016., a to prostřednictvím e-mailové adresy nebo telefonu, který byl zaslán společně s videem.

V případě, že se výherce nepodaří kontaktovat na jím uvedených kontaktních údajích do 7 dní od oznámení výhry v soutěži, výhra propadá pořadateli soutěže.

Pořadatel neodpovídá za žádné škody způsobené přípravou či účastí v soutěži ani výhrami v soutěži nebo v souvislosti s nimi.

Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat.

Soutěžící souhlasí s tím, aby pořadatel užil název školy, jméno autora a především jeho e-mailovou adresu/telefon, na který ho v případě výhry bude organizátor kontaktovat.

Úplné znění pravidel najdete zde.


RfP TV