12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Ještě před RfP – koncert neo-soulových klasiků The Heavy

23. 02. 2016

Sorry, this entry is only available in Czech.

Pusťte si The Heavy a budete za každým rohem hledat Jamese Browna. Esence soulu s postupně dávkovaným funk rockem a hip-hopem oblečená do současného střihu. Rozjetí frajeři The Heavy míří na Prahu – v neděli 19. června rozvíří prostory pražského klubu Roxy. Těšte se na stylový večírek s úžasně vibrujícím basovým groovem! Prostě party jako z učebnice northern soulu.

Že vám The Heavy nic neříkají? Omyl! Pokud jste seriálový a filmový fanoušek nebo hrajete PC hry, jste staří známí. Variace jejich skladby „Same Ol“ byla použita v traileru k poslednímu Taratinovu filmu Osm hrozných. Skladby How You Like Me Now? nebo What Makes a Good Man z jejich dalších alb zazněly v řadě televizních sérií (Pravá krev, Chirurgové, Kravaťáci, Upíří deníky…), filmů (Klub poslední naděje, Šéfové na zabití…) a PC hrách (Borderlands 2, Sleeping Dogs).

Navíc do Roxy přijedou s horkým zbožím. Na 1. dubna je plánované vydání zbrusu nové desky Hurt & the Merciless, kterou se poprsí nejen v Praze, ale třeba také na vyhlášeném festivalu Coachella.

Zkrátka nasát atmosféru Rfp ještě před otevřením bran Festivalparku – to chceš!


Koupit vstupenky