12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Kup si poslední lístky přes Google Pay

25. 02. 2020

Sorry, this entry is only available in Czech.

Google a Rock For People pro vás připravili speciální edici pěti set vstupenek na RfP, které lze zakoupit pouze přes Google Pay. Většina z vás má v povědomí Google Pay a rychlé platby bezkontaktně přes mobil v obchodech. Google Pay však navíc umí zrychlit platbu na internetu pro všechny, včetně uživatelů Apple a webového prohlížeče Safari, kdekoliv uvidíte jeho logo mezi platebními metodami.

V případě, že máte svou platební kartu uloženou v účtu Google, stačí pouze kliknout a platba rychle proběhne bez potřeby zadání čísla karty. O bezpečnost nemusíte mít strach, vše je bezpečně uloženo na straně Google, a v případě, že máte u platební karty nastavené potvrzení platby přes SMS, tak vám přijde i při platbě přes Google Pay. V online prostředí navíc nepotřebujete mít kartu vydanou u banky, která platby Google Pay podporuje, platby fungují s jakoukoliv Visa nebo MasterCard platební kartou – stačí mít pouze Google účet.

Platbu již v současnosti můžete najít u více než 10 000 online obchodníků jako Regiojet, Alza, T-Mobile, CZC nebo Flixbus přímo na jejich stránkách nebo jako součást platební brány. Jakmile si jednou kartu uložíte, můžete ji použít opakovaně, kdekoliv narazíte na logo Google Pay.

Vyzkoušejte to již nyní! Stačí kliknout níže a vyzkoušet si rychlé a bezpečné placení přes Google Pay a získat poslední možnost nákupu lístků na letošní ročník Rock For People. Pospěšte si, protože brzy již nemusí být!