12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Máš kapelu? Pojď do toho s náma! Šanci máš hned 2x!

13. 04. 2017

Sorry, this entry is only available in Czech.

To, že rádi podporujeme české talentované muzikanty, je už vcelku známá věc. Letos pro vás máme hned 2x šanci trochu se ukázat na hudební scéně. A pozor, nejen na té tuzemské!

REC. stage

Nebojíte se postavit festivalovému publiku na Rock for People a dalších čtyřech festivalech, které třídí odpady? Dokážete zahrát na recyklovaný hudební nástroj? Tak se přihlaste na REC.stage a získejte kontrakt na letní recyklované festivalové turné!

Každá kapela bude v letošním roce muset při hraní na REC. stage použít alespoň jeden z připravených hudebních nástrojů vyrobený z recyklovaných odpadů. Na jejich výrobě se podílela kapela Tatabojs a portál Samosebou.cz,. Pokud si myslíte, že na to máte, přihlaste se prostřednictvím jednoduchého formuláře na www.cistyfestival.cz až do poledne 21. dubna.

Výběr devíti nejlepších finalistů proto provedou ti nejpovolanější v redakcích časopisu Headliner a portálu Bandzone. Od 1. května pak budou rozhodovat už pouze fanoušci. Z devíti statečných vyberou v online hlasování tři interprety, kteří získají od Samosebou.cz kontrakt a možnost jet turné na největší české open-air festivaly! Unikátní buskingová REC.stage se letos objeví na Rock for People, Colours of Ostrava, Sázavafestu, Benátské a Sweetsen festu.

Czech Fresh

Na vítěze projektu Czech Fresh čeká zastoupení světovou bookingovou agenturou United Talent Agency (dále jen UTA), natočení videoklipu v zahraničí, nahrávání v nejlepším českém studiu Sono, účast na zahraničních showcase festivalech a mnoho dalšího.

Výhercem se může stát jakýkoli hudebník či kapela z České republiky, který se do 10.5.2017 přihlásí na www.czechfresh.cz. Pro nominaci do finále musí jeho hudba přesvědčit zástupce renomované světové agentury UTA, který má výběr finalistů na starosti. UTA zastupuje například Muse, Pink Floyd, Bring Me the Horizon, Moby a nespočet dalších.

Čtyři finalistézahrají 4.7.2017 v rámci festivalu Rock for People 2017 a jednoho z nich si vybere bookingový agent UTA. Ten se tak stane vítězem! Uzávěrka přihlášek je 10.5.2017.