12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Nebuď labuť a roztoč to s T-Mobile!

24. 05. 2016

Sorry, this entry is only available in Czech.

Náš dlouholetý partner, T-Mobile, to na RfP opět roztočí. Chystá pro vás zábavu na plné obrátky. V T-Mobile zóně se bude soutěžit, dobíjet, odpočívat i mlsat. Komu dojde šťáva, bude mít pro svůj mobil azyl s dostatkem energie pro dobití.

Zájemcům o pohled na festivalový areál z ptačí perspektivy poskytne oldschoolový kolotoč s labutěmi. Zavzpomínat na dětství, mít RfP jako na dlani a sledovat dění hezky z výšky bude super zážitek!

Roztoč se a vyhraj! Prověřte si mušku a zahrajte si o ceny za ztížených podmínek bude možné u točící tyče. Z té se vám bude točit hlava rozhodně. Úkol je prostý: roztočíte se několikrát kolem své osy a vystřelíte míčkem. Čím přesněji, tím lépe – vystřelit si odměnu mohou nejen zákazníci T-Mobile, ale úplně všichni, kdo to budou chtít roztočit.

Je libo únik z reality? Není problém. Nasadíte virtuální brýle a okamžitě se přenesete do jiné reality.

Pokud si budete chtít s partou ušetřit pár kroků, šlápnete do pedálu a roztočíte kola vícekapacitnímu bicyklu. Na předem vytyčené trase můžete vyjet vstříc dalším hudebním zážitkům

A točit se bude i zmrzlina – lahodné sladké osvěžení pro boj proti horku hledejte v T-Mobile zóně!

V neposlední řadě budete moci i pomáhat díky aplikaci Good Game. Zahrajte si hru na tabletu a přispějte na výzkum Alzheimerovy choroby. Více zde.


Koupit vstupenky