12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Experiences

Nudit se nebudete aneb nehudební aktivity

07. 06. 2016

Sorry, this entry is only available in Czech.

Už jsme si shrnuli hlavní body letošního Rock for People. Co ale dělat, když zrovna nebude hrát žádná kapela nebo se vám aktuální hudební program netrefí do vkusu? Máme pro vás připravenou hromadu aktivit. Od kultury přes sport. Kdo k nám jezdí pravidelně, ten ví, že si dáváme záležet i na tom, aby vás bavil celý areál. Ani letos to nebude jinak. Máme připravené různé dekorace a vychytávky, které vám budou zpříjemňovat pobyt ve festival parku.

Sport

I letos jsme si pro vás připravili bohaté sportovní vyžití. Všechno to odpálí tradiční cyklojízda. A u kol zůstaneme i na samotném festivalu, kde se uskuteční několik exhibic na U-rampě. Kdo ke sportování potřebuje balón, toho jistě potěší hřiště na beach volejbal či nohejbal nebo basketbalový koš. Myslíme i na dámy, které si budou moci zacvičit jógu či aerobic. Kdyby toho pohybu náhodou při koncertech nebylo dost. Kdo je spíš na takové ty “hospodské” sporty, zakempí to u stolního fotbálku, šipek nebo si vyzkouší pukec.

Kultura

Na naší ranveji je pořád živo. O zábavu se vám tady budou starat různí street performeři. Náhodná hudební vystoupení, divadlo, graffiti či rychlo parties. Jen pozor, abyste se nezasekli a neprošvihli svojí oblíbenou kapelu.

Autogramiády & Merch

Je to něco, co není navenek vidět až do samotného festivalu. Hodně času trávíme vyjednáváním s kapelami o tom, jestli s nimi budeme moci uspořádat autogramiádu nebo setkání s vámi, fanoušky. I v letošním roce na tom pracujeme, máte se na co těšit. S tím souvisí i merchandising, tedy různá trička, tašky, placky a vůbec vše, co chceš od své oblíbené kapely mít podepsané. Právě ve stánku s merchem se autogramiády tradičně odehrávají a můžete si tu koupit i slušivé hadříky a další praktické předměty s designem RfP.

Hudba trochu jinak

I když je řeč o nehudebním programu, nemůžeme si odpustit zmínit různá neobvyklá místa, odkud bude znít hudba. Již několik let nás na festivalu doprovází velmi populární Live Jukebox nebo Silent Disco. Těšit se můžete i na Táborák stage, kde můžete při měsíčku své milé brnkat na jednu z kytar, které zde budou k dispozici. Hudební vystoupení se budou konat ale i v zónách našich partnerů, tak napněte uši a následujte hudbu.

Areál

Vloni jsme v areálu poprvé přivítali dva týpky z Velké Británie, kteří přijeli se svými barevnými vlajkami. Líbilo se jim u nás a tak dorazí i letos. Když budete koukat směrem k nebi na vlajky, dejte pozor, abyste nezakopli třeba o nějakou kabelovou špulku, paletu nebo sud, které jsou rozmístěny po areálu a slouží jako stolky či posezení. Neméně zajímavá je i historie našeho festivalu, se kterou se můžete seznámit na paletových tabulích v areálu. A že je co číst, je nám už 22 let! Pokud nám bude počasí přát a teploty budou stejně tropické jako vloni, budou pro vás připraveny kropící vozy a osvěžovače. Nezapomeňte ale vodu i pít – pitný režim není radno podceňovat.

 


Buy Tickets