12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

RfP 2017

Pozor, pozor, už jen do konce března vstupenky za aktuální ceny!

24. 03. 2017

Sorry, this entry is only available in Czech.

Kdo zaváhá…znáte to. Je to otřepaný, ale pravda. Už jen do konce března si můžete pořídit vstupenky za zvýhodněnou cenu 1800 Kč. Pak už vás až do festivalu čeká cena o 200 Kč vyšší, tedy 2000 Kč za lupen.

Chceš vidět desítky hudebních vystoupení v čele s Die Antwoord, Evanescence, Foster The People, Cage The Elephant? Nebo holduješ spíš tvrdším kapelám jako jsou Marmozets, Deez Nuts, Slaves a spousta dalších? Pak neváhej a zařiď si už teď skvělej začátek léta.

V tomto týdnu jsme oznámili několik dalších jmen do line-upu. Všichni jsou to špičkoví muzikanti. Někteří staří známí, jiní vcelku nováčci. A koho pro vás tedy nově máme?

Dub FX
Tenhle velmistr loopingu a beatboxu dokáže svým hlasem, jen za pomoci mikrofonu, looperu a několika udělátek, zaujmout jak kolemjdoucí na ulici, tak desetitisícové davy na hlavních festivalových pódiích.

Lower Than Atlantis
Britská rocková banda, která pro fanoušky říznějších rytmů není žádným nováčkem. Kapela letos v únoru vydala svou pátou desku Safe In Sound.

Thurston Moore Group
Zakladatel a klíčový člen legendárních Sonic Youth, ale zejména skvělý kytarista Thurston Moore se svým ansámblem.

Gasmac Gilmore
Tahle trochu praštěná parta z Vídně zní jako kdyby se na pódiu setkali Gogol Bordello s Kaizers Orchestra a System Of A Dowm.

Idles
Jejich post-punk je surový a upřímný až na dřeň. Jejich koncerty ždímou z fanoušků i jich samých pot a krev.

Kontrust
Rozjetý crossover kombinující ostrý nu-metalový riff se zajímavým ženským vokálem a svižně rapujícím zpěvákem.


Koupit vstupenky