12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

PRVNÍ TÝDEN VÁNOČNÍ NADÍLKY OD ROCK FOR PEOPLE PŘINESL NAPŘÍKLAD IDLES, WOLF ALICE ČI YONAKU

08. 12. 2021

Sorry, this entry is only available in Czech.

Je už tradicí, že každý rok rozdáváme v rámci adventního kalendáře svým fanouškům každý den dárek v podobě oznámení nové kapely. Letos se tak během prvního prosincového týdne rozrostl lineup Rock for People 2022 o zvučná jména jako jsou IDLES, o kterých se v současnosti mluví jako o jedné z nejnadějnějších kapel Spojeného království, emo power-popové Hot Milk, americké hardcore velikány Being as an Ocean, nebo na festivalu už téměř domácí československé klubové hvězdy John Wolfhooker. Dále přibyly alternative-rockové kapely Wolf Alice a YONAKA, londýnské taneční duo Everyone You Know a dřívější zástupce tvrdších žánrů, nyní indie melodičtí Hundredth.

Co skrývá další okénko kalendáře se dozvíte vždy o půlnoci tady na našem webu. Každé odpoledne najdete na sociálních sítích Rock for People (Facebook, Instagram, Twitter) hravou nápovědu k následujícímu oznámení.

Rock for People 2022 se uskuteční v termínu 15.-18. června 2022 v hradeckém Parku 360. Headlineři festivalu jsou již oznámení Green Day, Biffy Clyro, Royal Blood a Fall Out Boy. Kapacita festivalu je omezená, aktuálně hlásíme prodáno 85 % kapacity. Základní čtyřdenní vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut.net.