12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

Thom Artway, Klára&The Pop, Euphonix a Lake Malawi na RfP

02. 06. 2017

Sorry, this entry is only available in Czech.

Czech Fresh má své finalisty. A výběr je to více než povedený. V rámci finále 4.7.2017 se představí Thom Artway, Klara&The Pop, Euphonix a Lake Malawi. Vítěze pak vybere Mark Benett z United Talent Agency, který bude na Rock for People přítomen.

„Z velkého množství talentovaných českých hudebníku, jsem vybral ty, u kterých cítím největší potenciál k mezinárodnímu a komerčnímu úspěchu,“ sděluje Mark, kterého ihned druhý den po finálovém koncertě čeká setkání s vítězem a debata nad další budoucností kapely.

Projekt Czech Fresh bude pokračovat řadou aktivit. První položkou bude nahrávání ve studiu Sono. V září bude následovat natáčení videoklipu v jednom z evrospkých studií YouTube Space. Koncem září vystoupí vítěz na prvním showcase festivalu, a to vídeňském Waves Vienna. Následuje vydání prvního singlu a spolupráce s největším celosvětovým nezavislým digitálním distributorem firmou The Orchard. Podzim bude pokračovat v duchu showcase festivalů, ať už se jedná o pražský Nouvelle Prague nebo maďarský Budapest Showcase Hub.

Aby měl vítěz Czech Fresh šanci uspět na mezinárodním poli bude důležitá i následná podpora interpreta. Je skvělou zprávou, že se do projektu zapojí také České aerolinie a.s. a zařadí se mezi již dříve oznámené partnery, kterými jsou Red Bull, OSA, Sono, Kytary.cz.


Koupit vstupenky