12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

DJ's

Urban Wave – DJs on the Beach

04. 06. 2016

Sorry, this entry is only available in Czech.

Stejně jako každý rok, ani letos nebude na Rock for People chybět pláž Urban Wave. Během dne tu můžete odpočívat v pohodlných houpacích hamakách, popíjet drinky pod slunečníky, válet se v písku a připadat si jako někde na dovolené. Večer se pak tahle pláž mění v plnohodnotný party spot, kde k tanci a poslechu hrají známí čeští DJ’s. Pojďme se podívat na to, kdo letos na pláži rozhýbe vaše boky.

2K / neděle / 18:00 – 20:30

S hraním začal DJ 2K v roce 2000 a už od začátku si zakládá na tom, že DJing je pro něj radost a zábava… Společně s IM Cyber je podepsán pod hudbou k divadelnímu představení Discopigs a jednou za čtrnáct dnů v neděli od 18:00 spolu s Rudeboyem připravují pořad Shadowbox na Radiu 1. Ačkoliv je u něj drum’n’bass stále na prvním místě, aktuálně ho baví také rovné beaty. 2K je rezidentem pražského klubu Roxy a dlouholetým členem drum’n’bassové crew Shadowbox.cz.

Akira / neděle / 20:30 – 23:00

DJ Akira (Deadly Viperz) za respektovanou osobnost české taneční scény neplatí jen na západě Čech. Léta dřiny a zápalu do všeho drum’n’bassového mu přinesly uznání mezi junglisty v celých Čechách i u sousedů v zahraničí. Jeho variabilní styl zahrnuje všechny polohy od klidných zpívaných liquid funků, deep záležitostí, přes moderní taneční sound, techstep nebo neurofunk. Díky velké sbírce desek, kterou rozšiřuje i o hiphop a breaky, od něj můžete čekat opravdu kvalitní selekci.

Alex Neivel / úterý / 19:00 – 21:00

Mladý nadějný DJ hrající zejména house a deep house není na Urban Wave žádným nováčkem. Neznámý není ani pražským party animals.

Beatfoot / úterý / 17:00 – 19:00

BeatFoot (Lukáš Ivančín) je DJ a producent milující svoje klávesy, synťáky a vinyly. Narodil se v Košicích, ale už je to více než 8 let, co se přestěhoval do Prahy. Jeho projekty vznikají v jeho domácím studiu, kam si zve další muzikanty, kteří obohacují jeho tvorbu o neelektronické prvky a dodávají jí další rozměr.

Fun / pondělí / 19:00 – 21:00

DJ Fun jedním z průkopníků house music v ČR, počátky jeho djingu sahají sice až někam do poloviny 80. let, ale housu, který dodnes hraje, propadl někdy v r. 1993. Jeho největšími producentskými favority, jejichž desky s velkou oblibou hraje, jsou např: Fred Everything, Johnny Fiasco, Timewriter, Jay J, Edmund, Chuck Love, oblíbenými labely třeba Winding Road, Om records, Soulfuric Deep, Pesto, Salted, Freerange, Bombay, Plastic City.

Kubatko DJ set / pondělí / 17:00 – 19:00

Milovník zvířat, pokušitel lenosti, občasný cyklista a „lepič“ hudebních stop, který o sobě dal vědět zejména v roce 2011, kdy získal cenu akademie populární hudby Anděl za album „Vzduchoplavec“.  Kubatkův hudební styl spočívá právě ve slepování načechraných samplů, čerstvých beatů a dunivých basů. Nebojí se propojit podivné, zmatečné či neúplné – podle vlastních slov se není čeho bát, člověk přeci nic neriskuje, vždyť si pouze hraje.

Lillou / úterý / 21:00 – 23:00

Lillou, která s hudbou začala koketovat již od roku 1998, dnes patří mezi zdravý okruh undergroundové housové scény v Čechách. Je jednou z mála českých představitelek kvalitního techhousu, který ráda kombinuje s houpavým groovy deep housem a lámanými beaty. Její sety jsou velmi různorodé a náladově barevné, chvíli jen tak zasněné a melancholické a posléze velmi energické s hutnými basovými linkami.

Macio & El Jay / pondělí / 23:00 – 01:30

Láska k hudbě byla u Macia zřejmá už od dětství, není proto překvapením, že se poprvé před publikem představil již ve svých patnácti letech. Dvojice DJ Macio a saxofonista El Jay je osvědčenou ingrediencí – DJské sety s prvky housu, groovy, techna a spicy skvěle podbarvuje saxofon.

Orbith / úterý / 23:00 – 01:30

DJ Orbith patří mnoho let k nejvýraznějším postavám české taneční scény. Jeho jméno vešlo do povědomí milovníků elektronické hudby už během roku 1999. V té době se posouvá z mainstreamu taneční hudby – tedy raveu a techna – do dosud poměrně neznámého stylu, kterým bylo elektro.

Philip TBC / neděle / 23:00 – 01:30

Odjakživa dělil hudbu pouze na dobrou a špatnou nehledě na styly a proto skoro nikdy ve svých setech nehraje pouze jeden hudební žánr. V poslední době se soustředí hlavně na vlastní produkci, zdokonalování techniky mixu a používání ruzných hiphopových technik při živém hraní.

Robot / pondělí / 21:00 – 23:00

Vždy dobře naladěný Dj Robot servíruje hudební koktejl plný hip hopu, funku, breaků a věcí, které jste patrně ještě nikde neslyšeli. Mezi jeho oblíbenou music patří rjd2, Mark Ronson, IAM, Dj Shadow, Sniper či Black Grass. Od ledna 2008 působí na pražském Radiu Dj.

DJ Workshopy s DJ Ghonzales

Krom DJs se můžete na pláži těšit i na workshopy. Těch se ujme DJ Ghonzales a to v neděli od 15 do 18 h a v pondělí a úterý od 14:15 do 17 h.

 

 

 

 


Buy Tickets