12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

Zaplať s Google Pay a získej 20% slevu

05. 06. 2019

Sorry, this entry is only available in Czech.

Rock for People a Google pro vás připravili speciální slevu při platbě za vstupenky online přes Google Pay. Většina z vás má v podvědomí Google Pay a rychlé platby přes mobil bezkontaktně v obchodech. Google Pay však navíc umí zrychlit platbu na internetu, kdekoliv uvidíte jeho logo mezi platebními metodami.

V případě, že máte svou platební kartu uloženou v účtu Google stačí pouze kliknout a platba rychle proběhne bez potřeby zadání čísla karty. O bezpečnost nemusíte mít strach, vše je bezpečně uloženo na straně Google a v případě, že máte u platební karty nastavené potvrzení platby přes SMS, tak vám přijde i při platbě přes Google Pay. V online prostředí navíc nepotřebujete mít kartu vydanou u banky, která platby Google Pay podporuje, funguje to s jakoukoliv Visa nebo MasterCard platební kartou – stačí mít pouze Google účet.

Platbu již v současnosti můžete najít u více než 10 000 online obchodníků jako Regiojet, Electroworld, T-Mobile, CZC nebo Flixbus přímo na jejich stránkách nebo jako součást platební brány. Jakmile si jednou kartu uložíte, můžete ji použít opakovaně, kdekoliv narazíte na logo Google Pay.

Vyzkoušej to již nyní! Stačí kliknout zde a vyzkoušet si rychlé a bezpečné placení přes Google Pay se slevou 20 % na lístky na Rock for People!