12-14/06/25 Hradec Králové
Park 360

Žij a zažij RfP! Máme nový přehled nehudebního programu.

13. 05. 2016

Sorry, this entry is only available in Czech.

Odvezte si z RfP nejen hudební zážitek! Hudba má samozřejmě na festivalu své nezastupitelné místo. Ale co když  toho můžete zažít mnohem víc?

Připravili jsme pro vás přehledný soupis aktivit, doprovodného programu a další možností, kde se budete moci bavit, odpočívat, vyřádit nebo se realizovat.

Vše najdete na hlavní stránce webu – rozčlenili jsme vše do tematických sekcí. Doprovodný program obsahuje nejen zábavu, ale také výstavy, mnohdy skrytá zákoutí festivalu nebo přiblížení výzdoby areálu.

V sekci kempy se dozvíte, kde je možné složit hlavu a z jakých variant lze vybírat, včetně úplných novinek (např. stany z kartonu nebo luxusní stany pro až 5 osob).

Protože podporujeme smysluplné projekty našich partnerů a zároveň realizujeme také své vlastní, nabízíme vám jejich přehled a možnosti, jak se do nich zapojit – najdete v sekci společenská zodpovědnost.

Postupně budou přibývat i pohybové aktivity, turnaje a hry v kategorii sport.

A protože v letošním roce zásadním způsobem inovujeme food court a gastro služby, přineseme vám přehled catererů, gastro konceptů a možností, kde se napít a najíst zdravě/bezlepkově/masitě/vegetariánsky/sladkým v sekci gastro.

Rozhodně se máte na co těšit!


Doprovodný program