8-11/6/23 Hradec Králové Park 360

Sorry, this entry is only available in Czech.

CHCI HLASOVAT O POŘADÍ PÍSNÍ POKÁČOVA LIVE JUKEBOX SETU

🖤 CHCI SI KOUPIT VIRTUÁLNÍ VSTUPNÉ A PŘISPĚT POKÁČOVI🖤

Šest dní, šest měst, pět jedinečných koncertů a festival. To je Rock for People Home, unikátní projekt festivalu Rock for People a Mall.tv, který ve dnech 15. – 20. června rozehraje Českou republiku offline i online.

Koncertní série pokračuje 16. června koncertem Pokáče v pivovaru Plzeňský prazdroj a to přímo v pojízdném live jukeboxu. Co je to ten Live Jukebox? Karavan se vzhledem jukeboxu z 50. let, ve kterém hraje kapela. Vy, fanoušci, si tak sami navolíte pořadí písniček, které muzikanti odehrají. Vychutnat si živák s kapacitou pro 300 návštěvníků dostane možnost každý díky livestreamu na Mall TV.

Písničkář Pokáč patří mezi zjevení české hudební scény. Debutové album Vlasy mu vyneslo ocenění Platinová deska či nominaci na Objev roku v anketách Český Slavík a Ceny Anděl i miliony zhlédnutí na youtube. Humor a nadsázka dominují i jeho druhému albu Úplně Levej, které za krátkou chvíli stihlo získat Zlatou desku.

Dalšími zastávkami RfP Home budou Praha, Pardubice, Ostrava a Kutná Hora, kde opět na nádvoří vybraných partnerských pivovarů loňského ročníku RfP zahrají v live jukeboxu Gaia Mesiah, Vypsaná FiXa, Kapitán Demo a John Wolfhooker.

Finální zastávka turné Rock for People Home proběhne 20. června v samotném místě konání Rock for People, na letišti v Hradci Králové. V areálu uzpůsobeném pro 500 návštěvníků se na open-air scéně vytvořené z hangáru prostřídají všichni uvedení umělci v klasických festivalových setech. Čeká vás doprovodný program, pro držitele vstupenek bude připraveno místo pro stanování i parkování.

Milí návštěvníci koncertů Rock for People Home,
vzhledem k stále trvajícím protikoronavirovým opatřením i vzhledem k tomu, že chceme vás i nás chránit, jsme zavedli několik opatření. Prosíme přečtěte si je před tím, než na koncert vyrazíte. Zároveň přikládáme mapu areálu, abyste za naším Live Jukeboxem našli cestu a harmonogram akce:

Otevření areálu: 18:15
Pokáč: 19:00
Crossroad Bros: 20:30
Konec akce: 21:45

Předem moc děkujeme a těšíme se na vás.
Váš Rock for People

ZÁKLADNÍ OPATŘENÍ:

1. Vstup a pohyb v prostorách Pivovaru doporučujeme s rouškou po celou dobu akce.
2. Při vstupu do Pivovaru projděte přes dezinfekční rohož a proveďte dezinfekci rukou.
3. Prosíme respektujte a dodržujte sociální odstup mezi osobami nejméně 2 metry, s výjimkou členů domácnosti nebo osob blízkých.
4. Dbejte zvýšené hygieny při návštěvě toalet, používejte dezinfekci a častěji si myjte si ruce.
5. Na místě je zajištěn dozor proškolené pořadatelské služby, prosíme respektujte jejich doporučení.
6. Šatna bude z bezpečnostních důvodů uzavřena.
7. V případě nedodržení či porušení pravidel vám může být zakázán vstup do prostor Pivovaru.
8. V případě nevolnosti či jiných zdravotních potížích se prosím obraťte na pořadatelskou službu, která bude po v průběhu akce v akreditačním stanu.

Tickets