12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Sorry, this entry is only available in Czech.

CHCI HLASOVAT O POŘADÍ PÍSNÍ LIVE JUKEBOX SETU VYPSANÉ FIXY

🖤 CHCI SI KOUPIT VIRTUÁLNÍ VSTUPNÉ A PŘISPĚT KAPELE 🖤

Šest dní, šest měst, pět jedinečných koncertů a festival. To je Rock for People Home, unikátní projekt festivalu Rock for People a Mall.tv, který ve dnech 15. – 20. června rozehraje Českou republiku offline i online.

Koncertní série pokračuje 17. června koncertem Vypsané FiXy v Pardubickém pivovaru a to přímo v pojízdném live jukeboxu. Co je to ten Live Jukebox? Karavan se vzhledem jukeboxu z 50. let, ve kterém hraje kapela. Vy, fanoušci, si tak sami navolíte pořadí písniček, které muzikanti odehrají. Vychutnat si živák s kapacitou pro 300 návštěvníků dostane možnost každý díky livestreamu na Mall TV.

Punk rocková Vypsaná fiXa vydala loni v říjnu u příležitosti oslav čtvrtstoletí na svém labelu SanPiego Records devátou studiovku s názvem Kvalita. Uslyšíte na ní jedenáct novinek, které uvedly singly Krabička a Babička.

Vypsaná fiXa vznikla roku 1994 v Pardubicích, její tvorba je proslulá zajímavými básnickými – často surrealistickými texty, jejichž autorem je frontman Michal Mareda známý jako Márdi. Muzika Vypsané fiXy zaznívá také ve filmech Václav a Čtyři slunce.

Dalšími zastávkami RfP Home budou Praha, Plzeň, Ostrava a Kutná Hora, kde opět na nádvoří vybraných partnerských pivovarů loňského ročníku RfP zahrají v live jukeboxu Gaia Mesiah, Pokáč, Kapitán Demo a John Wolfhooker.

Finální zastávka turné Rock for People Home proběhne 20. června v samotném místě konání Rock for People, na letišti v Hradci Králové. V areálu uzpůsobeném pro 500 návštěvníků se na open-air scéně vytvořené z hangáru prostřídají všichni uvedení umělci v klasických festivalových setech. Čeká vás doprovodný program, pro držitele vstupenek bude připraveno místo pro stanování i parkování.

Milí návštěvníci koncertů Rock for People Home,
vzhledem k stále trvajícím protikoronavirovým opatřením i vzhledem k tomu, že chceme vás i nás chránit, jsme zavedli několik opatření. Prosíme přečtěte si je před tím, než na koncert vyrazíte. Zároveň přikládáme mapu areálu, abyste za naším Live Jukeboxem našli cestu a harmonogram akce:

Doors: 18:15
Vypsaná fiXa: 19:00
Crossroad Bros: 20:30
Konec akce: 21:45

Předem moc děkujeme a těšíme se na vás.
Váš Rock for People
ZÁKLADNÍ OPATŘENÍ:
1. Vstup a pohyb v prostorách Pivovaru doporučujeme s rouškou po celou dobu akce.
2. Při vstupu do Pivovaru projděte přes dezinfekční rohož a proveďte dezinfekci rukou.
3. Prosíme respektujte a dodržujte sociální odstup mezi osobami nejméně 2 metry, s výjimkou členů domácnosti nebo osob blízkých.
4. Dbejte zvýšené hygieny při návštěvě toalet, používejte dezinfekci a častěji si myjte si ruce.
5. Na místě je zajištěn dozor proškolené pořadatelské služby, prosíme respektujte jejich doporučení.
6. Šatna bude z bezpečnostních důvodů uzavřena.
7. V případě nedodržení či porušení pravidel vám může být zakázán vstup do prostor Pivovaru.
8. V případě nevolnosti či jiných zdravotních potížích se prosím obraťte na pořadatelskou službu, která bude po v průběhu akce v akreditačním stanu.

Tickets