12-15/06/24 Hradec Králové
Park 360

Sorry, this entry is only available in Czech.

CHCI HLASOVAT O POŘADÍ PÍSNÍ LIVE JUKEBOX SETU KAPITÁNA DEMA

🖤 CHCI SI KOUPIT VIRTUÁLNÍ VSTUPNÉ A PŘISPĚT DEMOVI 🖤

Šest dní, šest měst, pět jedinečných koncertů a festival. To je Rock for People Home, unikátní projekt festivalu Rock for People a Mall.tv, který ve dnech 15. – 20. června rozehraje Českou republiku offline i online.

Koncertní série pokračuje 18. června koncertem Kapitána Dema v Ostravaru a to přímo v pojízdném live jukeboxu. Vy, fanoušci, si tak sami navolíte pořadí písniček. Vychutnat si živák s kapacitou pro 300 návštěvníků dostane možnost každý díky livestreamu na Mall TV.

Česko – italský ropný magnát, trendsetter, mistr světa ve sbírání nominací a zlatíčko světové scény, to je nepřehlédnutelný Kapitán Demo.

Aktuální album nese jméno Mládí v trapu, jeho veličenstvo jej vydalo na svém labelu Díra na trhu rec. S repertoárem desky a Demo crew sjíždí republiku, se svým hitem Zlatíčka rozesílá lásku celé planetě a bortí hitparády. Příznivce potěšil i během karantény singlem Kdo to má? Koronavirus Ramake. Vejde se Kapitán Demo do prostoru live jukeboxu? Přizpůsobí se písňovým přáním fanoušků? Nechme se překvapit.

Dalšími zastávkami RfP Home budou Praha, Plzeň, Pardubice a Kutná Hora, kde opět na nádvoří vybraných partnerských pivovarů loňského ročníku RfP zahrají v live jukeboxu Gaia Mesiah, Pokáč, Vypsaná Fixa a John Wolfhooker.

Finální zastávka turné Rock for People Home proběhne 20. června v samotném místě konání Rock for People, na letišti v Hradci Králové. V areálu uzpůsobeném pro 500 návštěvníků se na open-air scéně vytvořené z hangáru prostřídají všichni uvedení umělci v klasických festivalových setech. Čeká vás doprovodný program, pro držitele vstupenek bude připraveno místo pro stanování i parkování.

Milí návštěvníci koncertů Rock for People Home,
vzhledem k stále trvajícím protikoronavirovým opatřením i vzhledem k tomu, že chceme vás i nás chránit, jsme zavedli několik opatření. Prosíme přečtěte si je před tím, než na koncert vyrazíte. Zároveň přikládáme mapu areálu, abyste za naším Live Jukeboxem našli cestu a harmonogram akce:

Otevření areálu: 18:15
Kapitán Demo: 19:00
Dr. Zeppelin & Radim Nowak (DJ+live saxophone): 20:00
Konec akce: 21:45

Předem moc děkujeme a těšíme se na vás.
Váš Rock for People
ZÁKLADNÍ OPATŘENÍ:
1. Vstup a pohyb v prostorách Pivovaru doporučujeme s rouškou po celou dobu akce.
2. Při vstupu do Pivovaru projděte přes dezinfekční rohož a proveďte dezinfekci rukou.
3. Prosíme respektujte a dodržujte sociální odstup mezi osobami nejméně 2 metry, s výjimkou členů domácnosti nebo osob blízkých.
4. Dbejte zvýšené hygieny při návštěvě toalet, používejte dezinfekci a častěji si myjte si ruce.
5. Na místě je zajištěn dozor proškolené pořadatelské služby, prosíme respektujte jejich doporučení.
6. Šatna bude z bezpečnostních důvodů uzavřena.
7. V případě nedodržení či porušení pravidel vám může být zakázán vstup do prostor Pivovaru.
8. V případě nevolnosti či jiných zdravotních potížích se prosím obraťte na pořadatelskou službu, která bude po v průběhu akce v akreditačním stanu.

Tickets