8-11/6/23 Hradec Králové Park 360

Sorry, this entry is only available in Czech.

Bad Flash je český minipivovar, který se od prvopočátku své existence snaží o to, aby pojem „dobré české pivo“ znamenal širokou škálu pivních chutí, inovací a stálosti kvality. V začátcích našeho vaření piva byla zejména snaha obohatit český pivní trh o piva, která se zde sice vyráběla ale většinou bez přímé konfrontace se zahraničními pivovary, kde samotné pivní styly jsou „doma“. Navštívit náš pivovar může na adrese Na Pecích 1044/46, Praha 8 – Kobylisy a ochutnat zde větší část naší produkce. Aktuální nabídka obsahuje 12 druhů piv, vlajkovou lodí našeho pivovaru je klasický ležák – Bad Flash Prostě ležák 12° a tzv. třešničkou na dortu Bad Flash Torpid Mind 24° Imperial Stout.

1, Bad Flash Světlý ležák
Nic nemůže nahradit klasický světlý spodně kvašený ležák. Ten učinil z hašení žízně nenapodobitelnou sladce hořkou rozkoš! V našem ležáku je krom tradičního Žateckého poloraného červeňáku i další český chmel Harmonie. Je zbytečné se ležáku bránit, propadnete mu tak jako tak.

2, Bad Flash Pale Ale
Bad Flash Pale Ale amerického typu vás potěší příjemnou svěžestí, skvělou pitelností, a hlavně vyváženou chutí. Pivo je pořádně chmeleno americkými chmely, které pivo obohatí o květinové a citrusové aroma.

3, Bad Flash Sour Ale Mango & Chilli
Do zrání našeho Sour Ale jsme přidali 250 kilo čerstvého manga a 800 gramů chilli papriček Habanero s pálivostí 280 000 SHU na 2000 litrů. Toto šťavnaté pivo s velkou dávkou manga má nízkou hořkost, příjemnou kyselost, osvěžující chuť a neuvěřitelně vyváženou pálivost. Dokonale osvěží i v těch nejteplejších dnech.