10-12/6/21 Hradec Králové

Przepraszamy, ten wpis jest dostępny tylko w języku Czeski i Amerykański Angielski.

Vážené fanynky, vážení fanoušci, z důvodu probíhající pandemie musíme bohužel koncert In Flames přeložit. Nové datum aktuálně řešíme s managementem kapely, brzy ho oznámíme, prosíme o trpělivost. Vstupenky zůstávají v platnosti.

In Flames vzkazují:
S těžkým srdcem musíme kvůli vládním omezením týkajících se COVID-19 přeplánovat naše nadcházející hlavní turné v Evropské Unii a Velké Británii. Pracujeme na změně termínu pro začátek příštího roku a oznámíme ho co nejdříve. Zůstaňte v bezpečí 🤘

Do České republiky se vrací jedna z nejlepších metalových kapel současnosti In Flames.

Rodáci ze švédského Göteborgu se během své třicetileté kariéry nikdy neutápěli ve vzpomínkách na minulost, hlavním cílem bylo vždy posunovat se vpřed. O tom svědčí také jejich hudební vývoj – od melodického death metalu s folkovými prvky k čistému death metalu až trash metalu. Jejich unikátní přístup, zachycený dosud na třinácti albech, je fanoušky i recenzenty kvitován s nadšením. In Flames si vysloužili hned tři nominace na cenu Grammy. Aktuální desku, I, The Mask, natočili pod vedením na Grammy nominovaného producenta Howarda Bensona (např. My Chemical Romance, Motörhead).

Album se umístilo na prvních příčkách top rock a metalových počinů ve Švédsku, Rakousku, Německu, Kanadě i USA. Živě ho mohli slyšet návštěvníci loňského ročníku festivalu Rock for People.

Pro In Flames jsou živá vystoupení prioritou, na dlouhá turné vyrážejí několikrát ročně, často s dalšími hvězdami jako Judas Priest, Avenged Sevenfold nebo Disturbed. Kapela, která se může pyšnit obrovskou oblibou v Japonsku nebo Spojených Státech, inspirovala množství příznivců a následovníků přísahajících “In Flames We Trust”.

Bilety